The Predator Yeni Teaser Poster ve Fragman

14 Eylül’de vizyona girecek The Predator filmine ait yeni teaser poster ve fragman paylaşıldı.

The Predator Yeni Teaser Poster ve Fragman 1 – The Predator poster

Arnold Schwarzenegger’in ilk defa Orta Amerika ormanlarında kendisini ve silah arkadaşlarını avlayan uzaylı yaratıkla yüzleşmesinin üzerinden otuz bir yıl sonra, Predator serisi tekrar gündeme geliyor. Bu sefer sorumlu kişi Shane Black. 1987 tarihli ilk filmde rol alan Black, şimdi hikayeye yepyeni bir boyut getirmeyi amaçlayan Predator’un ortak yazarı ve yönetmeni. Black, senaryoyu eski arkadaşı Fred Dekker ile beraber yazdı.

Konu: Eski bir Özel Kuvvetler askeri Quinn, Meksika’daki paralı bir görevde, bir Predator olduğunu öğrendiği gizemli bir uzaylı ile karşılaşır. Yaratıkların teknolojisinin bir kısmını ABD’ye geri gönderir. Orada oğlu Rory onları kontrol ederken kullanılan dili çözer. Bu da onu Predatorlardan gelecek ciddi bir tehdide maruz bırakır. Quinn, “Deliler” adı verilen bir grup eski askerle oğlunu kurtarmak için kaçar ve daha büyük bir komployu keşfeder.

Yönetmen: Shane Black
Senaryo: Shane Black, Fred Dekker
Oyuncular: Yvonne Strahovski, Olivia Munn, Boyd Holbrook, Jacob Tremblay, Thomas Jane, Sterling K. Brown, Jake Busey, Keegan-Michael Key, Edward James Olmos, Alfie Allen

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir