Korku Festivallerinin Gözdesi Raging Grace'in Fragmanı ve Posteri Yayınlandı 1 – Raging Grace 2023 1

Korku Festivallerinin Gözdesi Raging Grace’in Fragmanı ve Posteri Yayınlandı

13 Kasım 2023

Yılın en iyi korku filmlerinden biri olmaya aday Raging Grace, önümüzdeki ay ABD’de vizyona girmeye hazırlanırken, filme ait yeni tanıtım materyalleri yayınlandı.

Brainstorm Media ve Doppelgänger Releasing, Raging Grace’i 1 Aralık 2023’te ABD’de kısıtlı sayıda sinemada, ardından da 8 Aralık’ta VOD platformlarında gösterime sokacak. Paris Zarcilla’nın yazıp yönettiği film, En İyi Film ve En İyi İlk Film dallarında Büyük Jüri Ödüllerini aldığı SXSW ve birden fazla ödül (Eleştirmenler Ödülü, Seyirci Ödülü ve En İyi Film dalında Gençlik Ödülü) alan ilk film olduğu Neuchatel Uluslararası Fantastik Film Festivali de dahil olmak üzere katıldığı festivallerden övgülerle döndü.

Max Eigenmann, Jaeden Paige Boadilla, Leanne Best ve David Hayman’ın başrollerini paylaştığı filmin sinopsisi şöyle: “Joy (Max Eigenmann), kızı Grace’e (Jaeden Paige Boadilla) destek olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan Filipinli bir kaçak göçmendir. Kısa süre sonra mükemmel bir iş bulur: Son derece zengin ama ölmek üzere olan yaşlı bir adama bakmak. Yeni iş iyi para kazandırmakta ve başlarını sokacak bir çatı garanti etmektedir, ancak çok geçmeden Joy ve Grace her şeyin göründüğü gibi olmadığını fark etmeye başlar. Yüzeyin altında, uğruna çalıştıkları her şeyi tehdit eden bir şey vardır.”

Korku Festivallerinin Gözdesi Raging Grace'in Fragmanı ve Posteri Yayınlandı 2 – Raging Grace 2023 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

En Büyük Kötülük Geri Dönüyor: Dehşetin Yüzü 2 3 – The Nun Dehsetin Yuzu 2 001

En Büyük Kötülük Geri Dönüyor: Dehşetin Yüzü 2

Conjuring / Korku Seansı evreninin en büyük kötülüğü geri dönüyor!
Yelkenler Fora! Karayip Korsanları 5'ten İlk Fragman 4 – pirates salazars revenge

Yelkenler Fora! Karayip Korsanları 5’ten İlk Fragman

Johnny Depp, Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı filminde ikonik, heyecan verici