Ridley Scott İmzalı Napolyon 24 Kasım’da Vizyonda

Yaşamı ve imparatorluğu üzerine sayısız tarihi inceleme yapılan ikonik Fransız imparator Napolyon Bonapart’ın hayatı, efsanevi yönetmen Ridley Scott imzasıyla beyazperdeye taşınıyor. Oscar ödüllü başarılı oyuncu Joaquin Phoenix’in Napolyon rolünü canlandırdığı film, destansı aksiyon sahneleriyle şimdiden heyecan yaratıyor.

Napoleon / Napolyon, 24 Kasım tarihinde sinemalarda olacak.

Ridley Scott İmzalı Napolyon 24 Kasım’da Vizyonda 1 – Napoleon Napolyon 2023 2

19. yüzyılda yaşayan ve tüm Avrupa’yı etkisi altına alan ünlü Fransız imparatoru Napolyon’un inişli çıkışlı yükselişini ayrıntılarıyla anlatan Napolyon filmi için geri sayım başladı.

Efsanevi yönetmen Ridley Scott imzasıyla destansı bir aksiyon vaat eden filmde Oscar ödüllü Joaquin Phoenix Napolyon Bonapart’ı canlandırıyor.

Ridley Scott İmzalı Napolyon 24 Kasım’da Vizyonda 2 – Napoleon Napolyon 2023 1

Bonapart, tek gerçek aşkı Josephine ile olan bağımlılık yaratan, değişken ilişkisinin prizmasından geçerek iktidara gelmek için amansız bir yolculuğa çıkar. Şimdiye kadar çekilmiş en dinamik savaş sekanslarından birine ev sahipliği yapan bu yolculukta Bonapart, aynı zamanda rakiplerine karşı başarılı askeri ve politik taktiklerini de sergiler.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği ve çarpıcı sahneleriyle izleyiciyi nefes kesen bir yolculuğa çıkaracak olan Napolyon, 24 Kasım’da sinemalarda olacak.

Ridley Scott İmzalı Napolyon 24 Kasım’da Vizyonda 3 – Napoleon Napolyon 2023 poster

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir