Septic Man Fragman 1 – septicman theatrical emailsize1

Septic Man Fragman

1 Ağustos 2014

Septic Man, alışık olmadığımız türden bir kahraman… O bir kanalizasyon işçisi ve film boyunca başına gelmeyen kalmıyor. Açıkçası Septic Man’in gösterimine çok az kala gelen duyumlar, iştah açıyor! 

“Bir lağımcının korku dolu maceralarının nesi iştah açıyor?” demeyin! Septic Man, otoritelerce, korku türünü yeni bir aşamaya taşıyabilecek potansiyele sahip bir film olarak nitelendiriliyor. Şimdilik elimizde fragmanı ve posteri var. İzleyin, bir kenara not alın, nasıl olsa bir yerlerde karşınıza çıkacak!

septicman_theatrical_emailsize

blank

Murat Tolga Şen

6 Kasım 1973 doğumlu ve tipik bir Akrep burcu olan Murat Tolga Şen, 2005 yılında Öteki Sinema'yı kurarak yayın yönetmenliğini üstlenmiştir.

OFCS (Online Film Critics Society) üyesidir. 2010 yılından bu yana Beyazperde sitesinde yazarlık yapmaktadır. 2012-2023 yılları arasında Medyaradar sitesinde TV sektörüne dair eleştiriler kaleme aldı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti.

2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. 2014-2023 yılları arasında Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yaptı. Bir Notanın Hikayesi adlı belgeselin senaryo yazarıdır ve Agatha'da Cinayet adlı tiyatro oyununu yazmıştır.

Ayrıca, Bir İz - Madımak belgeselinin danışmanlığını üstlenmiştir. Yazılarına Beyazperde ve Öteki Sinema'da devam etmektedir. Veteran bir yelkenci olan Murat Tolga Şen, 2021'den bu yana ressam Yalçın Gökçebağ'ın sanat menajerliğini yapmaktadır.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Shallows Fragman 2 – The Shallows 01

The Shallows Fragman

Yönetmenliğini Jaume Collet-Serra’nın üstlendiği The Shallows adlı film, ülkemizde 5
Alamet-i Kıyamet’e yeni afiş ve fragman!  3 – alameti kıyamet

Alamet-i Kıyamet’e yeni afiş ve fragman! 

Alamet-i Kıyamet Tarikat filmi 20 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Film