Siccin 6, 9 Ağustos’ta Vizyonda! 1 – 0526266 1.jpg r 2756 3937 f jpg q x xxyxx 1

Siccin 6, 9 Ağustos’ta Vizyonda!

11 Temmuz 2019

Alper Mestçi imzalı başarılı korku filmi serisi Siccin, serinin 6. filmiyle bir kez daha korkutmaya geliyor. Muhteşem Tözüm’ün yapımcılığında korku severlerle buluşacak olan Siccin 6’nin ilk fragmanı ve afişi bugün yayınlandı.

Siccin 6, 9 Ağustos’ta Vizyonda! 2 – 0526266.jpg r 2756 3937 f jpg q x xxyxx

En büyük korkuların gün yüzüne çıkacağı, “Nefes Almakta Zorlanacaksınız” sloganıyla tanıtılan Siccin 6’nın oyuncu kadrosunda; Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Gönül Ürer, Deniz Kiziroğlu, Cemre Kiziroğlu, Ergin Kılıkçıer ve Kurtuluş Şakirağaoğlu gibi isimler yer alıyor.

Serinin her filmi başarılı gişe rakamlarına imza atarken Siccin 5, 633.391 biletli seyirci tarafından izlenerek kendi rekorunu kırmıştı. Siccin serisi, otuz altı orijinal korku sahnesinin gerçek bir hikayeyle birleştiği altıncı filmiyle birlikte son bulacak. Yazın tüm zamanların en çok izlenen yerli film rekoruna da sahip Siccin serisi, altıncı filmiyle kendi mevsiminde, kendi ayında, 9 Ağustos Cuma günü vizyonda olacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Night Swim / Gece Yüzüşü İlk Fragman 3 – Night Swim Gece Yuzusu

Night Swim / Gece Yüzüşü İlk Fragman

MEGAN filminin yapımcıları Atomic Monster ve Blumhouse, Night Swim /
Violent Night / Vahşi Gece Fragman 4 – Violent Night Vahsi Gece 2

Violent Night / Vahşi Gece Fragman

Yönetmenliğini Tommy Wirkola’nın üstlendiği, başrolünde David Harbour’ın yer aldığı Violent