Star Wars Bebekleri!

cats

Yıldızlarda Savaşma Seviş!

6 filmlik seri, onlarca bölüm animasyon ve bir dünya çizgi roman…  İnsan bir şeyler olsun, arada birileri yaramazlık yapsın diye bekliyor. Gerçi eski üçlemede bir ensest öpüşme sahnesi vardı ama yine de görüp görebileceğimiz en aseksüel kahramanlar Star Wars alemindedir sanırım. Hatta ben bir aralar bu adamların cinsel yaşamları çok mutsuz o yüzden herkes “ölüm yıldızı yapayım gezegen patlatayım, güç kullanayım uzay gemisi kaldırayım” derdinde diye düşünüyordum!

Bir yandan da sinemada gördüğümüz en seksi kıyafet Prenses Leia’nın Jabba’nın haremine köle cariye olarak gittiğinde giydiği olsa gerek.  Yönetmenin yetmediği yerde fanlar yine devreye giriyor ve bu galerimiz seksi Star Wars bebeklerinden oluşuyor. Cosplay ve muhtelif stüdyo fotoğraflarından itinayla derlenmiştir efenim!

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir