Star Wars Bebekleri! 1 – cats

Star Wars Bebekleri!

26 Ağustos 2013

cats

Yıldızlarda Savaşma Seviş!

6 filmlik seri, onlarca bölüm animasyon ve bir dünya çizgi roman…  İnsan bir şeyler olsun, arada birileri yaramazlık yapsın diye bekliyor. Gerçi eski üçlemede bir ensest öpüşme sahnesi vardı ama yine de görüp görebileceğimiz en aseksüel kahramanlar Star Wars alemindedir sanırım. Hatta ben bir aralar bu adamların cinsel yaşamları çok mutsuz o yüzden herkes “ölüm yıldızı yapayım gezegen patlatayım, güç kullanayım uzay gemisi kaldırayım” derdinde diye düşünüyordum!

Bir yandan da sinemada gördüğümüz en seksi kıyafet Prenses Leia’nın Jabba’nın haremine köle cariye olarak gittiğinde giydiği olsa gerek.  Yönetmenin yetmediği yerde fanlar yine devreye giriyor ve bu galerimiz seksi Star Wars bebeklerinden oluşuyor. Cosplay ve muhtelif stüdyo fotoğraflarından itinayla derlenmiştir efenim!

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Öteki Sinemanın Barbarları

70’ler ve 80’ler de çizgi roman memleketin en eğlenceli şeylerinden
İçinden Helikopter Geçen Afişler 25 – when time ran out xlg

İçinden Helikopter Geçen Afişler

İçinden helikopter geçen afişlerin çoğu 80'li yılların, İtalyan ve Filipinli