T Is For Tokophobia (2012)

!DİKKAT!

BU FİLM ÇOK AMA ÇOK RAHATSIZ EDİCİDİR!

Can Evrenol’un kısa filmi To My Mother and Father’ı yaratan ekipten, çok rahatsız edici yeni bir kısa film oylarınızı bekliyor!!!

T Is For Tokophobia (2012) 1 – T Is For Tokophobia 2012

To My Mother and Father’ın yapımcıları James Pearcey & Russel Would ve filmin İstanbul galasının unutulmaz sunucusu, sinema yazarı Evrim Ersoy güçlerini birleştirip üçü birlikte yeni bir kısa film yönettiler. 16mm renkli çekilen filmin görüntü yönetmenliğini de yine Stephen Murphy yaptı. Ortaya çıkan sonuç, bugününüzü rezil etmesi garanti olan “T is for Tokophobia” adlı 4 dakikalık bir dehşet!

Fantasticfest’in sahibi Tim League tarafından düzenlenen ABC’s of Death adlı kısa film yarışmasında bu sene T harfini secmisler. Yani yarışmacılar T harfiyle başlayan bir ölüm sebebi hakkında kısa filmler çekmişler. Tabi anca bizimkilerin aklına bir ölüm sebebi olarak Tokofobi gelebilmiş!

Lütfen oy verin, arkadaşlarınıza da bu filmi izleyip, oy vermelerini söyleyip onların gününü mahvedin! İş yerindeki verimlerini baltalayın.

http://26th.theabcsofdeath.com/t-is-for-tokophobia/

Yazar hakkında: Masis Üşenmez

blank
1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

5 Yorumlar

 1. blank

  Yeterince iğrenç olmuş. Ayrıca Eli Roth bu filmden haberdar olmasın; yaratıcılığını kullanıp uzun metrajlısını çekebilir… Iyyy.

 2. blank

  evet gayet uzun metraja dönüşebilecek bir film. rahatsız edici olduğu bir gerçek ama “srpski film” kadar değil.

 3. blank
  Hasan Barutçu

  Görsel olarak (renkler..vs) güzel film olmuş, tebrikler, rahatsız edici, evet ama yalnız “o kadar”. Başka numarası yok.

 4. blank

  uzun metrajlik orjinal ve ilginc bir konu ben goremedim ,film sert olmus ama

 5. blank
  Selahattin "The Noordinator" Özpalabıyıklar

  “Private Video” diyor. Şifre istiyor :(
  Ne yapabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir