The Haunting: Bly Malikânesi'nden Tanıtım Fragmanı 1 – The Haunting of Bly Manor 1

The Haunting: Bly Malikânesi’nden Tanıtım Fragmanı

Sizi Yeni Bir Eve Davet Ediyoruz!

Netflix, The Haunting: Bly Malikânesi’nden tanıtım fragmanını paylaştı. The Haunting of Hill House / The Haunting: Tepedeki Ev dizisinin yaratıcılarından, Henry James’in ünlü hikayesinden uyarlanan The Haunting of Bly Manor / The Haunting: Bly Malikânesi, The Haunting antoloji dizisine yepyeni bir sayfa açıyor.

The Haunting: Bly Malikânesi, 9 bölümlük sezonuyla bu sonbaharda sadece Netflix’te!

The Haunting: Bly Malikânesi Hakkında

The Haunting: Bly Malikânesi'nden Tanıtım Fragmanı 2 – The Haunting of Bly Manor 5

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısı Mike Flanagan’dan The Haunting antolojisinin yeni sezonu The Haunting: Bly Malikânesi, 1980’lerin İngiltere’sinde geçiyor. Yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce, Henry Wingrave (Henry Thomas) onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria Pedretti) tutar. Yeni bakıcı, malikânenin aşçısı Owen (Rahul Kohli), bahçıvan Jamie (Amelia Eve) ve kahya Bayan Grose (T’Nia Miller) ile birlikte yetim iki çocuğun bakımından sorumlu olacaktır. Ancak zaman geçtikçe her şeyin malikânede göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkar. Tüyler ürpertici gotik romantizme ev sahipliği yapan malikânede aşk ve kaybın yüzyıllardır süren karanlık sırları gün yüzüne çıkmayı bekliyor. Bly Malikâne’sinde, ölmek demek gitmiş demek değildir.

Henry James’in ikonik hikayesinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosuna Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel ve Tahirah Sharif de eşlik ediyor. Yürütücü yapımcılığı Mike Flanagan, Trevor Macy, Darryl Frank ve Justin Falvey tarafından üstlenildi.

Oyuncu Kadrosu

  • DANI CLAYTON (Victoria Pedretti)
  • PETER QUINT (Oliver Jackson-Cohen)
  • HENRY WINGRAVE (Henry Thomas)
  • MILES WINGRAVE (Benjamin Evan Ainsworth)
  • FLORA WINGRAVE (Amelie Bea Smith)
  • JAMIE (Amelia Eve)
  • OWEN (Rahul Kohli)
  • HANNAH GROSE (T’Nia Miller)
  • REBECCA JESSEL (Tahirah Sharif)
blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir