The Sandman Resmi Fragman 1 – The Sandman 2022 1

The Sandman Resmi Fragman

24 Temmuz 2022

Rüyalar Âlemi’ne girmeye hazır olun! Netflix, Neil Gaiman’ın çizgi romanından uyarlanan The Sandman’in resmi fragmanını ve posterini paylaştı.

Dünyalar arasında bir yolculuğa çıkacağınız The Sandman, 5 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

The Sandman Resmi Fragman 2 – The Sandman 2022 3

San Diego Comic Con, dün gerçekleştirdiği panelde Neil Gaiman’ın ödüllü çizgi romanından uyarlanan The Sandman’in resmi fragmanını paylaştı.

Panele dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Tom Sturridge, Gwendoline Christie, Vivienne Acheampong, Boyd Holbrook, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Jenna Coleman, Vanesu Samunyai, Asim Chaudhry ve Patton Oswalt ile beraber dizinin yaratıcısı ve yürütücü yapımcısı Neil Gaiman ve dizi sorumlusu Allan Heinberg de katıldı.

The Sandman Hakkında

Gözlerimizi kapatıp uykuya daldığımızda bizi bambaşka bir dünya bekler. Rüyalar Âlemi denen bu yerde Düşler Lordu Sandman (Tom Sturridge), en derindeki tüm korkularımızı ve fantezilerimizi şekillendirir. Ancak Düş beklenmedik şekilde yakalanıp yüz yıl boyunca tutsak edilince, yokluğu hem rüyalar âlemini hem de gerçek dünyayı sonsuza dek değiştirecek bir dizi olayı tetikler. Düş, düzeni yeniden sağlamak için farklı dünyalarda ve zamanlarda seyahat ederek sonsuz varlığı sırasında yaptığı hataları telafi etmeye çalışır. Bu yolculuk sırasında hem eski dost ve düşmanlarıyla tekrar karşılaşır hem de kozmik ve insani yeni varlıklarla tanışır.

The Sandman Resmi Fragman 3 – The Sandman 2022 2

Neil Gaiman tarafından yazılan ödüllü popüler DC çizgi romanından uyarlanan The Sandman, ana karakter Düş’ün yaşadığı maceraları konu alan on destansı bölümde, kusursuzca iç içe geçen mitoloji ile karanlık fantastik öğelerin karakter odaklı, zengin bir harmanını sunuyor.

Neil Gaiman’ın hayata geçirdiği ve yürütücü yapımcısı olduğu The Sandman’in dizi sorumlusu olarak yapım ekibinde Allan Heinberg ve David S. Goyer bulunuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Tom Sturridge ile beraber Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampong, Gwendoline Christie, Charles Dance, Jenna Coleman, David Thewlis, Stephen Fry, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Vanesu Samunyai John Cameron Mitchell, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Joely Richardson, Niamh Walsh, Sandra James-Young ve Razane Jammal yer alıyor.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

The Sandman

Dizi Sorumlusu, Yürütücü Yapımcı, Senarist: Allan Heinberg
Yönetmenler: Jamie Childs, Andres Baiz, Louise Hooper, Mairzee Almas, Mike Barker, Coralie Fargeat
Yürütücü Yapımcılar ve Senaristler: David S. Goyer ve Neil Gaiman
Oyuncu Kadrosu: Tom Sturridge, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampong, Gwendoline Christie, Charles Dance, Jenna Coleman, David Thewlis, Stephen Fry, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Vanesu Samunyai, John Cameron Mitchell, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Joely Richardson, Niamh Walsh, Sandra James Young, Razane Jammal ve Mark Hamill
Yayın Tarihi: 5 Ağustos
Format: 1 saat x 10 bölüm

[/box]

The Sandman Resmi Fragman 4 – The Sandman poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Stranger Things Dördüncü Sezon Onayını Aldı 5 – Stranger Things 017

Stranger Things Dördüncü Sezon Onayını Aldı

Netflix, dünyada büyük yankı uyandıran Stranger Things’in dördüncü sezon onayını
Netflix'te 2023'te Yayınlanacak Güney Kore Yapımları 6 – Netflix 2023 Guney Kore

Netflix’te 2023’te Yayınlanacak Güney Kore Yapımları

Netflix, 2023 yılında yayınlanacak olan Güney Kore yapımı diziler, filmler,