The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 1 – The Sandman 2022 3

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı

7 Haziran 2022

Netflix, Neil Gaiman’ın çizgi romanından uyarlanan The Sandman’in resmi tanıtım fragmanını paylaştı. Merakla beklenen The Sandman, 5 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Netflix’in farklı türlerdeki dizileri, filmleri ve oyunları öne çıkardığı Geeked Week kapsamında Neil Gaiman, Allan Heinberg ve oyuncu kadrosunun katıldığı The Sandman panelinde, dizinin tanıtım fragmanı yayınlanırken; ünlü oyuncu Mark Hamill’in Merv Pumpkinhead karakterine sesiyle hayat verdiği açıklandı.

The Sandman Hakkında

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 2 – The Sandman 2022 1

The Sandman’de çağdaş kurgu, tarihi drama ve efsane kusursuzca iç içe geçiyor. Modern mit ile karanlık fantezinin zengin bir harmanı olan yapım, hem Rüya Tanrısı Morpheus’un uzun varoluşu boyunca yaptığı kozmik ve insani hataları onarma sürecinin hem de onun yaptıklarından etkilenen insanların ve yerlerin öyküsünü aktarıyor.

The Sandman, nam-ı diğer Rüya Tanrısı (Tom Sturridge), beklenmedik bir şekilde yakalanıp bir asırdan fazla bir süre esir tutulduğunda, yokluğunun neden olduğu kaosu düzeltmek için farklı dünyalar ve zamanlar arasında yolculuk etmeye başlar.

DC için Neil Gaiman tarafından hazırlanan aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Sandman dizisinde Gaiman aynı zamanda yürütücü yapımcı ve ortak yazar olarak projede yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television üstleniyor.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

The Sandman

Dizi Sorumlusu, Yürütücü Yapımcı, Senarist: Allan Heinberg
Yönetmenler: Jamie Childs, Andres Baiz, Louise Hooper, Mairzee Almas, Mike Barker, Coralie Fargeat
Yürütücü Yapımcılar ve Senaristler: David S. Goyer ve Neil Gaiman
Oyuncu Kadrosu: Tom Sturridge, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampong, Gwendoline Christie, Charles Dance, Jenna Coleman, David Thewlis, Stephen Fry, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Vanesu Samunyai, John Cameron Mitchell, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Joely Richardson, Niamh Walsh, Sandra James Young, Razane Jammal ve Mark Hamill
Yayın Tarihi: 5 Ağustos
Format: 1 saat x 10 bölüm

[/box]

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 3 – The Sandman 2022 2

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 4 – The Sandman 2022 4

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Dijital Yayın Platformu Disney+ 14 Haziran’da Türkiye’de 5 – The Book of Boba Fett

Dijital Yayın Platformu Disney+ 14 Haziran’da Türkiye’de

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, Türkiye’de 14
Türkler Her Yerde Dizi ve Film İzliyor! 6 – netflix living room

Türkler Her Yerde Dizi ve Film İzliyor!

Netflix’in yeni araştırmasına göre, dizi ve film izleme alışkanlığı dört