The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 1 – The Sandman 2022 3

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı

7 Haziran 2022

Netflix, Neil Gaiman’ın çizgi romanından uyarlanan The Sandman’in resmi tanıtım fragmanını paylaştı. Merakla beklenen The Sandman, 5 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Netflix’in farklı türlerdeki dizileri, filmleri ve oyunları öne çıkardığı Geeked Week kapsamında Neil Gaiman, Allan Heinberg ve oyuncu kadrosunun katıldığı The Sandman panelinde, dizinin tanıtım fragmanı yayınlanırken; ünlü oyuncu Mark Hamill’in Merv Pumpkinhead karakterine sesiyle hayat verdiği açıklandı.

The Sandman Hakkında

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 2 – The Sandman 2022 1

The Sandman’de çağdaş kurgu, tarihi drama ve efsane kusursuzca iç içe geçiyor. Modern mit ile karanlık fantezinin zengin bir harmanı olan yapım, hem Rüya Tanrısı Morpheus’un uzun varoluşu boyunca yaptığı kozmik ve insani hataları onarma sürecinin hem de onun yaptıklarından etkilenen insanların ve yerlerin öyküsünü aktarıyor.

The Sandman, nam-ı diğer Rüya Tanrısı (Tom Sturridge), beklenmedik bir şekilde yakalanıp bir asırdan fazla bir süre esir tutulduğunda, yokluğunun neden olduğu kaosu düzeltmek için farklı dünyalar ve zamanlar arasında yolculuk etmeye başlar.

DC için Neil Gaiman tarafından hazırlanan aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan The Sandman dizisinde Gaiman aynı zamanda yürütücü yapımcı ve ortak yazar olarak projede yer alıyor. Dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television üstleniyor.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

The Sandman

Dizi Sorumlusu, Yürütücü Yapımcı, Senarist: Allan Heinberg
Yönetmenler: Jamie Childs, Andres Baiz, Louise Hooper, Mairzee Almas, Mike Barker, Coralie Fargeat
Yürütücü Yapımcılar ve Senaristler: David S. Goyer ve Neil Gaiman
Oyuncu Kadrosu: Tom Sturridge, Boyd Holbrook, Patton Oswalt, Vivienne Acheampong, Gwendoline Christie, Charles Dance, Jenna Coleman, David Thewlis, Stephen Fry, Kirby Howell-Baptiste, Mason Alexander Park, Donna Preston, Vanesu Samunyai, John Cameron Mitchell, Asim Chaudhry, Sanjeev Bhaskar, Joely Richardson, Niamh Walsh, Sandra James Young, Razane Jammal ve Mark Hamill
Yayın Tarihi: 5 Ağustos
Format: 1 saat x 10 bölüm

[/box]

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 3 – The Sandman 2022 2

The Sandman Resmi Tanıtım Fragmanı 4 – The Sandman 2022 4

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Yeni Dizi Rise of Empires: Ottoman 24 Ocak’ta Yayında 5 – Rise of Empires Ottoman 3

Yeni Dizi Rise of Empires: Ottoman 24 Ocak’ta Yayında

Dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, yeni belgesel dizisi
Sabahattin Ali’ye Ağıt: Karanlık Gece (2022) 6 – Karanlik Gece 1

Sabahattin Ali’ye Ağıt: Karanlık Gece (2022)

Özcan Alper'in 59. Altın Portakal'da En İyi Film Ödülü’nü kazanan