The Watchers / Gözcüler’in İlk Fragmanı Yayınlandı

29 Şubat 2024

Siz onları göremezsiniz ama onlar her şeyi görüyor!

The Sixth Sense / 6. His (1999), Signs / İşaretler (2002) ve The Village / Köy (2004) gibi kült korku filmlerinin yönetmenliğini yapmış M. Night Shyamalan’ın yapımcılığını üstlendiği The Watchers / Gözcüler filminin tüyler ürperten ilk fragmanı yayınlandı. A.M. Shine’ın romanından uyarlanan filmde, İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalan Mina’nın gerilim dolu hikayesi konu alınıyor. Night Shyamalan’ın kızı Ishana Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği ve Dakota Fanning‘in başrolünde yer aldığı Gözcüler, 7 Haziran’da vizyonda olacak.

Korku ustası M. Night Shyamalan yepyeni bir korku filmiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Bu kez yapımcı koltuğunda oturan Night Shyamalan, kızı Ishana Night Shyamalan’ın yazıp yönettiği Gözcüler filmiyle karşımıza çıkıyor.

“Sizi izliyorlar!”

A.M. Shine’ın romanından uyarlanan film, 28 yaşında bir sanatçı olan Mina’nın İrlanda’nın batısındaki geniş ve el değmemiş bir ormanda mahsur kalmasını konu alıyor. Bir sığınak bulan Mina, bilmeden her gece gizemli yaratıklar tarafından izlenen ve takip edilen üç yabancıyla birlikte kapana kısılıyor ve gerilim dolu dakikalar başlıyor.

The Watchers / Gözcüler’in İlk Fragmanı Yayınlandı 1 – The Watchers Gozculer 2024 3

Gözcüler’in başrollerinde Dakota Fanning (Once Upon a Time in Hollywood, Ocean’s Eight), Georgina Campbell (Barbarian, Suspicion), Oliver Finnegan (Creeped Out, Outlander) ve Olwen Fouere (The Northman, The Tourist) yer alıyor. Filmin yapımcılığını M. Night Shyamalan’ın yanı sıra Ashwin Rajan ve Nimitt Mankad üstlenmiş. Başyapımcılar da Jo Homewood ve Stephen Dembitzer.

Görüntü yönetmeni Eli Arenson (Lamb, Hospitality), yapım tasarımcısı Ferdia Murphy (Lola, Finding You), kurgucu Job ter Burg (Benedetta, Elle) ve kostüm tasarımcısı Frank Gallacher (Sebastian, Aftersun) kamera arkasında yönetmen Shyamalan’a eşlik ediyor. Müzikler de Abel Korzeniowski’ye (Till, The Nun) ait.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği The Watchers / Gözcüler, 7 Haziran’da vizyonda olacak.

The Watchers / Gözcüler’in İlk Fragmanı Yayınlandı 2 – The Watchers Gozculer 2024 2

The Watchers / Gözcüler’in İlk Fragmanı Yayınlandı 3 – The Watchers Gozculer 2024 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Extinction 4 – Extinction

Extinction

Portekizli sinemacı Miguel Ángel Vivas, İngilizce olarak çektiği yeni filmi
Hercules: The Legend Begins İlk Fragman 5 – Hercules The Legend Begins 461494

Hercules: The Legend Begins İlk Fragman

Millennium Films yönetmen Renny Harlin’in mitolojik soslu aksiyon filmi Hercules: