Tiglon'dan DVD Kazandıran Yarışma 2 Sonuçlandı! 1 – cats2

Tiglon’dan DVD Kazandıran Yarışma 2 Sonuçlandı!

9 Kasım 2009

*** Yarışmamız sonuçlandı ve yapılan çekilişle Gorcun ve Megablast nickli yarışmacılarımız Transformers: Revenge of the Fallen filminin Tiglon tarafından dağıtılan orijinal DVD’lerini kazandılar. Hediyeleri en kısa zamanda adreslerine gönderilecektir. Tebrik ediyoruz. ***

TiglonÖteki Sinema el ele güvenle geleceğe! değilse bile en azından DVD arşivinizi genişletecek yarışmamızın ilki sonuçlandı ve talihliler ekmeği öpüp alnımıza götürerek ettiğimiz yemine uyarak adreslerine gönderdiğimiz DVD’lerini aldılar. Sevinçlerini yüzlerinden okumamız için de Seçkin Bulut ve N. Can Kırık mutluluklarını bizlerle paylaştılar. (Sanal yarışmalar düzenleyip sanal kişilere dağıtanlara da kapak olsun!)

cats

Öncelikle belirtmeliyim ki yarışma epey ilgi gördü ve biz de bundan çok mutlu olduk.  Tiglon DVD’ye  sinema blogculuğuna verdikleri destek için çok teşekkür ediyoruz. Bu sayede yeni okurlar kazandık.  Resimlerden de anlaşılacağı üzere hepsi de okumuş ve efendi insanlar… Fakat bizi üzen bir durum; bazı forum sitelerinin yarışma sorularının cevaplarını ve mail adresimizi yayınlayarak haksız bir duruma yol açmalarıydı. Ne ilginçtir ki bu arkadaşları 5. soruya verdikleri eksik cevap yüzünden tesbit etmekte hiç zorlanmadık ve diskalifiye ettik (5. sorunun cevabı Chuck Norris ve David Carradine olacakkken o forum üzerinden gelen tüm cevaplar da sadece Chuck Norris belirtiliyordu.)

Yemek odası takımı ya da kışlık kar lastiği vereceğimiz günler de yakındır deyip yine Tiglon yapımcılığın sponsorluğunda 2.sini düzenlediğimiz DVD kazandıran yarışmamızı başlatıyoruz. Bu defa dumanı üstünde tüten bir film olan ve DVD teknolojisinin olanaklarını sonuna kadar kullanan bir filmi hediye ediyoruz: Transformers 2

case 3

Film iyi olunca soruları da kazık sorduk netekim… Aşağıda verilen 5 sorunun doğru cevabını yarisma@otekisinema.com mail adresine gönderen 2 talihli Öteki Sinemacı Transformers: Revenge of the Fallen filminin şahane koleksiyon DVD’sini kazanacak… 2. yarışmamızda dışarıdan gelecek haksız rekabeti önlemek adına bir de ufak önlem aldık. Yarışmaya katılmak için Öteki Sinema’ya üye olmak ve üyelik nickinizle başvurmak zorundasınız. Haricen gelen mailler değerlendirme dışı kalacaktır.

Tiglon’dan DVD Kazandıran Yarışma 2’nin Soruları

1 – Franco Nero ile özdeşleşen ünlü Spagetti Western kahramanının 1966 yılında çekilen ve kahramanla aynı ismi taşıyan filmin adı nedir ve yönetmeni kimdir?

2 – Ninja Scroll‘un karizmatik karakterinin ve karşısındaki her biri ayrı bir ölüm makinası olan çetenin adları nelerdir?

3 – Donnie Darko ile özdeşleşen, Gary Jules tarafından seslendirilen 80’ler Tears for Fears coverı olan şarkının adı nedir?

4 – Rupert Everett’ın zombilerle başı dertte olan bir mezarcıyı canlandırdığı Michale Soavi’nin benzersiz zombi filminin adı nedir?

5- Yönetmen Nejat Saydam’ın 1975 yılında çektiği Türk korku komedi filminin adı nedir?

Cevaplarınızı en geç 16 Kasım Pazartesi sabahına kadar yarisma@otekisinema.com adresine otekisinema.com üyelik nickinizle birlikte bekliyoruz.  Başarılar…

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

2 Comments

  1. Yarışmamız sonuçlandı ve yapılan çekilişle Gorcun ve Megablast nickli yarışmacılarımız Transformers: Revenge of the Fallen filminin Tiglon tarafından dağıtılan Orijinal DVD’lerini kazandılar. Hediyeleri en kısa zamanda adreslerine gönderilecektir. Tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Deadpool Nihayet Kendi Filmine Kavuşuyor 2 – deadpool

Deadpool Nihayet Kendi Filmine Kavuşuyor

Uzun zamandır yılan hikayesine dönen Deadpool filminin akıbeti nihayet belli
Acayip Hikayeler 7. Bölüm: Kontrolsüz 3 – Acayip Hikayeler 7. Bölüm

Acayip Hikayeler 7. Bölüm: Kontrolsüz

Galip Tekin’den Acayip Hikayeler 7. Bölümü “Kontrolsüz” ile 25 Mayıs