Too Late (2011) 1 – zombieland002

Too Late (2011)

12 Aralık 2011

Too Late (2011) 2 – too late2011 ABD yapımı Too Late, yönetmenliğini Rani Naamani’nin yaptığı bir kısa film.

“Zombiler tarafından ısırıldığı anlaşılan genç bir adam evine ulaşır ve soluğu hemen banyoda alır. Isırıkları dikmeye, kanayan yerlerine pansuman yapmaya çalışır ama bütün uğraşları nafile gibidir.”

Yaklaşık 2 dakikalık kısacık süresine rağmen, derdini en kısa yoldan, en doğru şekilde anlatan, lafı uzatmayan kısanın başrolünde Nelson Brown var. Gayet başarılı efektlerin arkasındaki isim ise Nedy Acet.

Rani Naamani ve Nelson Brown, Hollywood yapımı animasyonlarda animatör olarak görev alıyorlar. Anlaşılan Too Late, korku filmi meraklısı olması kuvvetle muhtemel iki meslektaşın, belki de sadece eğlenmek için çektikleri bir film bile olabilir.

Öteki Sinema okurlarının da bayılacağını düşündüğümüz bu zekice tasarlanmış kısa filmi, üst kısımdaki Vimeo linkinden izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kısa Film: Mucize Aynalar 3 – içerik

Kısa Film: Mucize Aynalar

Bundan sonra festivallerde sık sık karşılaşacağımız Mucize Aynalar, Türkiye’de adalet
Kısa Film: Patika (2013) 4 – patika2

Kısa Film: Patika (2013)

Onur Yağız’ın yazıp yönettiği Patika (2013); Buhar, Ali Ata Bak