Torso Galeri

“Enter… if you dare the bizarre world of the psychosexual mind.”

(Cesaret edebilirseniz… psikoseksüel bir zihnin tuhaf dünyasına girin.)

Maskeli bir katil, İtalya’daki bir üniversitede okuyan kız öğrencilere musallat olmuştur. Onları boğmakla yetinmeyen katil, kurbanlarının iç organlarını dışarı çıkartacak kadar ileri gitmektedir. Bir grup kız öğrenci beladan uzaklaşmak için kırsala gitmeye karar verir. Ama bilmedikleri bir şey vardır; psikoseksüel katil kızların peşindedir ve cesetlerini demir testeresi ile parçalara ayırmak için can atmaktadır. Kimdir bu manyak katil? Kızlardan hangisi kurtulacak? Ya da onlardan geriye ne kalacak?

Yönetmen: Sergio Martino
Senaryo: Ernesto Gastaldi, Sergio Martino
Oyuncular: Suzy Kendall, Tina Aumont, Luc Merenda, John Richardson, Carla Brait

Not: Görselleri tam boy görüntüleyebilmek için üzerlerine basabilirsiniz. Sağ ve sol taraflarda bulunan ok tuşlarıyla da bütün galeriyi gezebilirsiniz.

Posterler

DVD, VHS ve BluRay Kapakları

Lobi Kartları

Yazar hakkında: Murat Kızılca

blank
1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yorum var

  1. blank

    Fatih Danacı sağolsun, kendi arşivinden çektiği fotoğrafı yolladı, böylece galeriye Torso’nun Türkçe posterini de ekledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir