Deadpool & Wolverine Filminden İlk Fragman Yayınlandı

13 Şubat 2024

Kendini Marvel Sinematik Evreni’nin İsa’sı olarak tanımlayan ve bu dünyayı sonsuza kadar değiştirmeye hazırlanan Deadpool’un Wolverine ile bir araya geldiği Deadpool & Wolverine filminden ilk fragman yayınlandı. 11 Şubat Pazar günü ABD’de nefeslerin tutulduğu ve bu sene 58’incisi düzenlenen Super Bowl sırasında yayınlanan fragman merak çıtasını yükseltirken, şimdiden 26 Temmuz için geri sayım başladı.

Ryan Reynolds, yeniden Marvel Sinematik Evreni’nin en haşarı kahramanı olan Deadpool olarak beyazperdeye geri dönüyor. Bu sefer zorlu görevinde tek başına da değil; Wolverine de kendini bu serüvenin içinde buluyor. 26 Temmuz’da sinemalarda vizyona girecek olan Deadpool & Wolverine filminden ilk fragman sadece ABD’de değil, tüm dünyada heyecanla beklenen ve bu sene 58’incisi gerçekleşen Super Bowl sırasında paylaşıldı.

Shawn Levy’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve Ryan Reynolds’ın Deadpool karakterine yeniden hayat verdiği filmde Reynolds’a Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams ve Karan Soni eşlik ediyor. Filmin merakla beklenen sürpriz ismi ise bu sene hem Altın Küre hem de Emmy ödülü kazanan Matthew Macfadyen da kendini adrenalini düşmeyen maceranın tam kalbinde buluyor.

Shawn Levy ile Ryan Reynolds’ın aynı zamanda senaristleri arasında da yer aldığı ve Marvel Sinematik Evreni’ne bambaşka bir yön verecek olan Deadpool & Wolverine, 26 Temmuz’dan itibaren IMAX ve 3D olarak sinemalarda seyredilebilecek.

Deadpool & Wolverine Filminden İlk Fragman Yayınlandı 5 – Deadpool Wolverine 2024 teaser poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kaderin Kartlarda Gizli: Tarot Filminin Fragmanı Yayınlandı 6 – Tarot 2024 3

Kaderin Kartlarda Gizli: Tarot Filminin Fragmanı Yayınlandı

Screen Gems’in yeni korku filmi Tarot, seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bir
Guillermo del Toro'dan: Kabus Sokağı! 7 – 1581737.jpg r 1280 720 f jpg q x xxyxx

Guillermo del Toro’dan: Kabus Sokağı!

Yönetmen Guillermo del Toro'dan KABUS SOKAĞI filminin yeni fragmanı yayınlandı!