Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminden İlk Fragman 1 – Godzilla x Kong The New Empire 2024 1

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminden İlk Fragman

5 Aralık 2023

2021 yılında izleyiciyle buluşan Godzilla vs. Kong’un devam filmi Godzilla x Kong: The New Empire / Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk’un ilk fragmanı yayınlandı. İki ikonik canavarın ortak bir düşmana karşı mücadelesini izleyeceğimiz filmin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yine Adam Wingard oturuyor. Başrollerinde Rebecca Hall, Brian Tyree Henry ve Dan Stevens’in yer aldığı Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk, ülkemizde 12 Nisan 2024’te vizyona girecek.

Godzilla vs. Kong filminin büyük hesaplaşması, kudretli Kong ve korkunç Godzilla’yı dünyamızda saklı, keşfedilmemiş devasa bir tehditle karşı karşıya getiren, onların ve bizim varlığımıza meydan okuyan yepyeni bir macera ile devam ediyor.

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminden İlk Fragman 2 – Godzilla x Kong The New Empire 2024 2

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk, bu olağanüstü varlıkların şekillenmesine yardımcı olan ve onları sonsuza dek insanlığa bağlayan efsanevi savaşı ortaya çıkarırken, bu Titanların geçmişlerini ve kökenlerini, Kafatası Adası’nın ve ötesinin gizemlerini daha da derinlemesine araştırıyor.

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk filminin yönetmen koltuğunda Adam Wingard oturuyor. Filmin başrollerinde Godzilla vs. Kong filminden Rebecca Hall ve Brian Tyree Henry yer alırken, onlara Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns ve Fala Chen eşlik ediyor.

Filmin senaryosu Terry Rossio, Simon Barrett ve Jeremy Slater tarafından kaleme alındı. Yapımcılığını Mary Parent, Alex Garcia, Eric Mcleod, Thomas Tull, Jon Jashni ve Brian Rogers üstlendi. Başyapımcılar ise Adam Wingard, Jen Conroy, Jay Ashenfelter, Yoshimitsu Banno, Kenji Okuhira.

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminden İlk Fragman 3 – Godzilla x Kong The New Empire Godzilla ve Kong Yeni Imparatorluk 2024 3

Görüntü yönetmenliğini Godzilla vs. Kong filminin de görüntü yönetmeni olan Ben Seresin yapıyor. Yapım tasarımcısı Tom Hammock, kurgucu Josh Schaeffer, kostüm tasarımcısı Emily Seresin’le iş birliği yapıyor. Filmin müziklerinin bestecileri ise Tom Holkenborg ve Antonio Di Iorio.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk, 12 Nisan 2024’te vizyonda olacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

A Quiet Place / Sessiz Bir Yer Özel Video 4 – A Quiet Place Sessiz Bir Yer 1

A Quiet Place / Sessiz Bir Yer Özel Video

13 Nisan'da gösterime girecek A Quiet Place / Sessiz Bir
Peder Gabriele Amorth’un Notlarından: Şeytanın Düşmanı 5 – The Popes Exorcist 2023 1

Peder Gabriele Amorth’un Notlarından: Şeytanın Düşmanı

The Pope’s Exorcist / Şeytanın Düşmanı, Vatikan’ın baş şeytan çıkarıcısı