Yeni Dizi Rise of Empires: Ottoman 24 Ocak’ta Yayında 1 – Rise of Empires Ottoman 3

Yeni Dizi Rise of Empires: Ottoman 24 Ocak’ta Yayında

12 Aralık 2019

Netflix’in yeni belgesel dizisi Rise of Empires: Ottoman, 24 Ocak’ta Netflix’te!

Dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmeti Netflix, yeni belgesel dizisinden ilk detayları paylaştı. Başrollerini Tuba Büyüküstün, Cem Yiğit Üzümoğlu, Selim Bayraktar, Birkan Sokullu, Osman Sonant, Tolga Tekin, Ushan Çakır ve Damla Sönmez’in paylaştığı belgesel dizi, 24 Ocak 2020’de tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Yeni Dizi Rise of Empires: Ottoman 24 Ocak’ta Yayında 2 – Rise of Empires Ottoman 4

Prof. Dr. A. M. Celal Şengör ve Dr. Emrah Safa Gürkan danışmanlığında kaleme alınan, yapımcılığını Karga Seven ile birlikte STX Entertainment’ın üstlendiği belgesel dizisinin yönetmen koltuğunda ise Emre Şahin oturuyor. Çekimleri İstanbul’da gerçekleşen Rise of Empires: Ottoman altı bölümden oluşuyor.

Rise of Empires: Ottoman, tarihe damgasını vuran padişahlardan Fatih Sultan Mehmet’in yükselişini ve İstanbul’un fethini konu alırken dönemin Osmanlı İmparatorluğu’nu farklı bir açıdan ele alıyor.

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 158 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

İlk Yerli Amazon Orijinal Dizisi Düğüm’ün Çekimleri Başladı 7 – Dugum 2024 2

İlk Yerli Amazon Orijinal Dizisi Düğüm’ün Çekimleri Başladı

Prime Video, ilk yerli Amazon orijinal dizisi Düğüm’ün çekimlerine başladı.
Masum Türk Dizilerinin Miladı mı? 8 – masum icin geri sayim basladi 8363594

Masum Türk Dizilerinin Miladı mı?

İlk iki bölümü yayınlanan ve kalitesiyle inci gibi parlayan Masum,