Filmlerde Gördüğümüz En Seksi 10 Deri Aksesuar 1 – 10 times american horror story freaked us out4

Filmlerde Gördüğümüz En Seksi 10 Deri Aksesuar

1 Eylül 2015

cats

10. Blade – Blade

İyi bir vampir avcısı olmanın 1. kuralı uzun deri ceket giymektir. Blade de bu kurala uyar ve ortalıkta Anadolu rock’çısı gibi dolaşır. Silah dükkanından hallice olan bu ceket iyidir hoştur fakat bir kusuru vardır: Pişik yapmak. Diğer vampirlerin aksine Blade’i gün ışığı değil, güneşte deri ceketle dolaşmak yakar. Yine de derinin öyle bir karizması vardır ki, Blade kürdan çıkarıp dişini karıştıracak olsa kazık sanıp kaçarsınız. Bu moda ülkemizde de birçok rocker’ı etkilemiş, bu sayede yazları sokaklar ıslak deri kokmuştur.

9. Silent Hill – Pyramid Head

Pyramid Head’in en az kafasındaki piramit kadar havalı bir kasap önlüğü vardır. İnsan derisinden yaptığını tahmin ettiğimiz bu yarı saykodelik festivale katılmış hippie pantolonu yarı önlük görünümlü şey, mütemadiyen kanlı ve kirlidir. Sebebi bıçağıyla derisini yüzdüğü şanssız insancıklardır. Eğer siz de siren sesi duyduğunuzda kalıp alık alık bakarsanız, bıçağın gazabından kurtulamazsınız. Onun için en iyisi kaçmak ve arkanızdaki deriyi kurtarmaktır.

8. Grease – Danny

Deri montu Danny’i, post modern bir James Dean yapar. Bu deri montun en önemli özelliği dans edebilmesi ve saçınızı hep havalı göstermesidir. Bir rock’n roll’cunun olmazsa olmazları arasında göt cebindeki tarak, kulak arkası sigarası ve deri mont vardır. Ülkemizde de aynı modayı Aynalı Tahir uygulamış fakat başarılı olamamıştır. O zaman hep beraber söylüyoruz: You’re the one that I want, ooo ooo ooo deri!

7. Pretty Woman – Vivian Ward

Vücudunun 4’te 3’ünü oluşturan bacakları, mini eteği ve lateks çizmeleriyle uzun kadın Vivian adeta bir seks anıtıdır. Bu roket tarzıyla zamanında hepimizde zengin olup otelde yaşama isteği uyandırmış, gece gündüz frikik yakalamaya çalışmaktan gözlerimiz Richard Gere’in küçük gözlerine dönmüştür. Vivian nolur anla, “deri”n duygular besliyoruz sana karşı.

6. Mr. and Mrs. Smith – Jane Smith

Hiçbirimiz Jane’in lateks korse taktığı ve bir mistress gibi emirler yağdırıp müşterisini kırbaçla cezalandırdığı o sahneyi unutamayız. Brad Pitt derileri gördükten sonra Angelina Jolie’yi evinin kadını, evlatlıklarının anası yapmaya karar vermiştir. Ajanların en seksisi Jane Smith; sokakta hanımefendi, mutfakta şçı, gizli görevde mistress’tir.

5. The Texas Chainsaw Massacre – Leatherface

Kendisine insan yüzlerini soyarak harika maskeler yapan testereli katilimiz Leatherface, belki bir yüz güzeli değildir ama en az Derya Baykal kadar yeteneklidir. Zaten işçiliği ve medeni cesareti sayesinde Leatherface, “The Silence of the Lambs”teki muadili Buffalo Bill’i elemiş ve listemizdeki yerini almıştır. Etrafta Derimod’un kendisine modellik teklif ettiğine dair söylentiler dolaşmaktadır.

4. Police Academy – The Blue Oyster

Mavi İstiridye Barı denince aklımıza ilk gelen şey fetiş deri kıyafetler giymiş bir grup abinin hunharca tango yapmasıdır. Eğer yanlışlıkla Mavi İstiridye Barı’na girdiyseniz deri deriye değecektir. Milli kıyafeti çivili deri ve kovboy şapkası olan bu bar, gay barların en sempatiğidir. Nasıl ki Flash TV halaysız olmazsa bu bar da erkek erkeğe danssız olmaz. Mavi İstiridye Barı’nın müdavimi olan abiler en son Kabataş’ta görülmüştür.

3. American Horror Story: Murder House – Full Latex Man

Bu full lateks kostüm, eve başta fantezi için alınmış, sonradan bir katile dönüşmüştür. Aynı anda hem “seviş benimle” hem de “hepinizden iğreniyorum” mesajı verir. Vücudu kapladığı için biraz darlasa da, kamufle olmak ve karşı tarafın kiminle seviştiğini anlamaması açısından oldukça kullanışlıdır. Çünkü bazıları siyah, parlak ve kaygan sever.

2. Fifty Shades of Grey – Playroom

Playroom deyince aklınıza atlı karınca, oyuncak bebek, lego gibi şeyler gelmesin. Bu playroom’un içinde harness’lar, uplift’ler, kelepçeler, ipler, kırbaçlar, tüyler var çünkü. Deri ağırlıkta ve sadece seks oyunları için yaratılmış bu odada, her türlü kinky fanteziye yer vardır. Elleriniz bağlı bir şekilde neler yapabileceğinizi görmek istiyorsanız şöyle buyurun, Christian Grey size göstersin. Çünkü bu oyuncakların hepsi onun.

1. Batman Returns – Catwoman

Derinin en seksi, en kedi halidir. Bir yalanışı vardır ki, sanırsınız süt güğümü dökmüş. Sivri topluklularıyla damlarda gezinir ve asla düşmez, uzun tırnaklarıyla Batman kostümünü bile delebilir, diliyle Penguen’i bile deliğinden çıkarır. En sevdiği şeyler kuşlar, elmaslar ve suçtur. Kostümünden artan parçalara yaptığı deri kırbacı ise bir nevi kuyruğudur. Kediysen ve seksiysen belasındır Gotham’da.

blank

Semra Uygun

Fantastik sinema ve korku sineması için yeni ve acayip şeyler yaptı. “Korkteyl” programını yazdı ve sundu. “Midnite Movies” grubunu kurdu, korkuyu ötekilerle paylaştı. Semra deli gibi film izliyor, Tür, yıl, oyuncu, yönetmen ayırmaksızın izliyor; abur cuburlarını, dostlarını yanından eksik etmeksizin izliyor. Ama Semra hala doğru filmi bulamadı.

1 Comment

  1. American Horror Story’deki deri değil yalnız lateks, sizin de belirttiğiniz gibi. Lateks ve deri farklı şeylerdir.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Salonlar Oflu Hoca'yı Aramaktan Korktu! 2 – 14835411801 e87ebedee2 z

Salonlar Oflu Hoca’yı Aramaktan Korktu!

Oflu Hoca'yı Aramak, karşılaştığı gizli ve açık sansürle Türkiye sinema
Dindarlar Kemal Sunal'dan Nefret mi Ediyor? 3 – resim

Dindarlar Kemal Sunal’dan Nefret mi Ediyor?

Yeni Akit'in iddia ettiği gibi "İslam'a en büyük zararı Kemal