The Woman Sundance Film Festivali’nde Büyük Ses Getirdi

Sundance Film Festivali’nde büyük ses getiren, korku sinemasının yeni kültlerinden biri olduğu söylenen The Woman, beyazperde macerası için gün sayıyor. Lucky McKee’nin yönettiği ve yine McKee’nin Jack Ketchum ile beraber senaryoya aldıkları bu ilginç korku filminde tüm bireyleri öldürülen vahşi bir kabilenin yaşayan son kadın üyesi pis bir avukatın tutsağı olur. Oysa ki avukat bu hareketi ile ailesini de kendini de hiç ummadığı kadar büyük bir tehlikeye atmıştır.

The Woman Sundance Film Festivali'nde Büyük Ses Getirdi 1 – 71

Filmin başrollerinde Pollyanna McIntosh, Brandon Gerald Fuller ve Lauren Ashley Carter gibi oyuncular yer alıyor. Sizlere filmden bir kare ve Sundance öngösteriminde yaşananlarla ilgili ilginç bir video sunuyoruz. Bakalım gösterime çıktığında şimdiden söylendiği gibi bir fenomene dönüşebilecek mi?

blank

Yazar hakkında: Masis Üşenmez

blank
1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

3 Yorumlar

  1. blank

    Yeni bir “A Serbian Film” mi geliyor ne!

    Cannibal Holocaust falan naif kaldı artık bunların yanında…

  2. blank

    The Woman kritiğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

    https://www.otekisinema.com/the-woman-2011/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole