Jurassic World 2: T-Rex Gelecek Dertler Bitecek mi? 1 – Ekran Resmi 2017 12 14 18.46.41

Jurassic World 2: T-Rex Gelecek Dertler Bitecek mi?

15 Aralık 2017

Hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan hazırladığımız yeni videomuzda Jurassic World 2 Fallen Kingdom fragmanını masaya yatırıyor, yatırdığımız yerde pek de iyi davranmıyoruz!

Jurassic World 2: T-Rex Gelecek Dertler Bitecek mi? 2 – new details on jurassic world 2 shoot
Tema parkı ve lüks tatil yeri Jurassic World dinozorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Isla Nublar hayatta kalan dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terkedilmiş bir yer haline gelmiştir.

Adanın uykuda olan yanardağı harekete geçince, Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) adada kalan dinozorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır. Owen, hala ormanın derinliklerinde kayıp olan öncü raptor Blue’yu bulmak ister, Claire ise bu yaratıklara saygı duyduğunu anlamıştır ve misyonunu yerine getirmeye kararlıdır. Adaya vardıkları sırada lavların da harekete geçmesiyle, bu macera tüm gezegeni, prehistorik çağlardan beri görülmemiş ölümcül bir tuzağa sürükler.

Daha büyük dinozorlar, daha çok dinozor böğürtüsü… Bakalım karşımıza nasıl bir film çıkacak? Yeni videoları kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2 Video Kritik 3 – Cehennem Melekleri 1

Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2 Video Kritik

Öteki Sinema yazarları basın gösteriminde Cehennem Melekleri 2 filmini izlediler
Nasıl Sinema Yazarı Olunur? 4 – cats 4

Nasıl Sinema Yazarı Olunur?

Nasıl sinema yazarı olunur, sinema sitesi açarak para kazanılabilir mi?