Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2 Video Kritik 1 – Cehennem Melekleri 1

Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2 Video Kritik

17 Ağustos 2012

Öteki Sinema yazarları basın gösteriminde neredeyse tam kadro olarak Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2 filmini izlediler ve bu eski usul aksiyon filminin video kritiğini sizler için yaptılar. İlk filmin unutulmaz kadrosu Jean Claude Van Damme ve Chuck Norris ile genişleyerek tadından yenmez hale gelmiş. Toplamda 25 dakika kadar süren videoyu biraz makaslamak zorunda kaldık ama söyleyecek sözümüz varmış!

Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2 Video Kritik 2 – Cehennem Melekleri 2 largeCehennem Melekleri Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), Mr. Church’un (Bruce Willis) liderliğinde yeniden bir araya geliyorlar; fakat bu sefer mesele biraz kişisel. Zira basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz olacak…

İkinci filmde yönetmen koltuğuna Stallone yerine Simon West otururken, senaryoda Dave Callaham ve Sylvester Stallone’nin imzası var. Kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme,Chuck Norris, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren gibi aksiyon sinemasının gözde yıldızlarını da barındıran film Amerika ile aynı anda ülkemizde de vizyona girecek…

Cehennem Melekleri 2 / The Expendables 2 Video Kritik 3 –

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

4 Comments

  1. Şaka mısınız? Bu filme toplanıp 16 dakika kritik mi yaptınız. Sevgiyle kınıyorum sizi.
    Bence eğlencelik seyirlik, fazlası değil.

  2. umarım her filmden sonra bu şekilde bir kritik yaparsınız.yalnız bayan yazara biraz az söz vermişsiniz ‘ bitsede gitsem’ tavırlarındaydı kendisi de , doğruya doğru bu filmler sizler ve bu siteyi takip edenler için altın niyetinde ama sizinle aynı salonda bulunan bazı entel yazarlar için kof filmler zevk işte.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Irishman, Midway, Charlie’nin Melekleri / Bu Hafta Ne izleyelim?

Sinema yazarları Murat Tolga Şen ve Murat Kızılca, bu haftanın
Nasıl Sinema Yazarı Olunur? 4 – cats 4

Nasıl Sinema Yazarı Olunur?

Nasıl sinema yazarı olunur, sinema sitesi açarak para kazanılabilir mi?