Kaan Müjdeci'den Hamlet Uyarlaması Dizi 1 – Kaan Mujdeci Hamlet 3

Kaan Müjdeci’den Hamlet Uyarlaması Dizi

28 Haziran 2021

Çürümüş Bir Şeyler Var, Hayatın Gerçeklerinde!

Yönetmen Kaan Müjdeci, Shakespeare’in ölümsüz eseri Hamlet’ten uyarladığı ve yönetmenliğini üstlendiği dizisinin Büyükada’da gerçekleşen çekimlerini tamamladı! Başrollerini Elit İşçan ve Erdal Beşikçioğlu’nun paylaştığı dizi, sonbaharda yeni nesil içerik platformu GAİN’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gerçek bir hikâyeden yola çıkarak Büyükada’daki “fayton krallığı” üzerinden hayatın ve Türkiye’nin inanılmaz görünen, absürt ve çarpıcı gerçeklerine adeta ışık tutan iddialı yapım, aynı zamanda Kaan Müjdeci’nin ilk dizisi olma özelliği taşıyor.

Kaan Müjdeci'den Hamlet Uyarlaması Dizi 2 – Kaan Mujdeci Hamlet 1

İlk filmi Sivas ile dünya çapında önemli ödüllere layık görülen Kaan Müjdeci, ses getirecek ilk dizisinin çekimlerini tamamladı. Müjdeci’nin Shakespeare’in ölümsüz eseri Hamlet’ten uyarladığı ve gerçek bir hikâyeyle harmanladığı dizisinin İstanbul Büyükada’da gerçekleşen çekimleri yaklaşık 2,5 ay sürdü.

Kaan Müjdeci’nin yazıp yönettiği, GAİN’de yayınlanacak dizinin güçlü kadrosunda Elit İşcan, Erdal Beşikçioğlu, Şebnem Bozoklu, Hatice Aslan, Ahmet Rıfat Şungar, Murat Kılıç, Çiğdem Selışık Onat, Cihat Tamer, Serdar Orçin, Emrullah Çakay ve Mustafa Alabora rol alıyor.

GAİN ve Asteros Film ortak yapımı olan ve Hamlet adıyla yola çıkan dizi, 16. yüzyıldaki krallığın yıkılışına ve güç dengelerinin değişimine, bugünkü “fayton krallığı” üzerinden bakıyor. Üstelik bu kez, Hamlet genç bir kadın…

Kaan Müjdeci'den Hamlet Uyarlaması Dizi 3 – Kaan Mujdeci Hamlet 2

İstanbul Büyükada’da, 81 atın topluca gömüleceği bir gece, faytonların sahibi olan adam öldürülür. Katilse erkek kardeşidir. Maktulün genç kızı, babasının katilini bulmak ve karanlık ilişkileri ortaya çıkarmak için bir intikam planı hazırlar. Şüpheli olan herkesi TV’nin en meşhur reality show’unda, sahnede buluşturacaktır.

Değindiği derin konularla çok konuşulacak Hamlet, aynı zamanda sürükleyici hikâye anlatımı ve sinematografisiyle iz bırakacak bir yapıt.

Hamlet, önümüzdeki sonbaharda yeni nesil içerik platformu GAİN’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. GAİN’in kısa ve uzun yapımlardan oluşan geniş içeriği, Apple Store veya Google Play’den uygulamayı indirerek, gain.tv adresinden ya da Apple TV ve Android TV üzerinden, platforma üye olarak izlenebiliyor.

Kaan Müjdeci'den Hamlet Uyarlaması Dizi 4 – Hamlet poster

GAİN HAKKINDA

GAİN, farklı seslere, başka renklere, bağımsız hikaye biçimlerine önem veren, yenilikçi, eğlenceli, kısa ve uzun içeriklerden oluşan yeni nesil bir içerik platformudur. Haber, belgesel, spor, müzik, eğlence programları, film ve dizilerin yanı sıra çeşitli kategorilerde canlı yayınlar da akışta yer alır. GAİN’de içerik izlemek için önce üyelik oluşturmanız gerekir. GAİN ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunar. Ücret ödemeden üye olarak ücretsiz içerikleri izleyebilirsiniz. Premium içerikleri izlemek için abone olmanız gerekir.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Boşanarak Ayrılamazsın: Marriage Story (2019) 5 – laura dern marriage story

Boşanarak Ayrılamazsın: Marriage Story (2019)

Marriage Story, yeteneklerini işine katmış entelektüel bir çiftin, Charlie ve
Berkun Oya İmzalı Mini Dizi Kuvvetli Bir Alkış'tan Resmi Fragman 6 – Kuvvetli Bir Alkis 2024 5

Berkun Oya İmzalı Mini Dizi Kuvvetli Bir Alkış’tan Resmi Fragman

Netflix, Berkun Oya imzalı yeni mini dizi Kuvvetli Bir Alkış’ın