Karantinada Çekilmiş Korku Kısası: Shadowed 1 – Watch Shadowed a new horror short by David F. Sandberg

Karantinada Çekilmiş Korku Kısası: Shadowed

5 Nisan 2020

DC uyarlaması Shazam! filminin yönetmen koltuğunda oturan David F. Sandberg, self izolasyon günlerinde çektiği Shadowed adlı kısa metraj korku filmini online olarak yayınladı.

Eşi Lotta Losten ile birlikte çektiği kısa korku filmleriyle tanınan ve bu kısa filmlerden Lights Out’u uzun metraja çevirme şansı yakalayan David F. Sandberg, sonrasında Hollywood’da Annabelle: Creation ve Shazam! gibi filmleri yönetme şansına erişmişti. Salgın sebebiyle self izolasyon günlerinde kökenlerine geri dönen Sandberg, partneriyle birlikte kısa bir korku filmine imza attı.

Üç dakikalık kısa film Shadowed’da, bir elektrik arızası sonucu fenerini açtığında gerçekte olmayan bir vazonun gölgesini duvarda gören bir kadının kısa sürede yaşadığı dehşet anları konu ediliyor. Sandberg’in, fikren Lights Out’a yoldaş bir yapım diye nitelediği başarılı kısa filme aşağıdan erişebilirsiniz. Yönetmenin, kendisine bir kariyer yolu açan kısa filmlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Touch of Evil Video Serisi 2 – Mia Wasikowska as the Home Wrecker

Touch of Evil Video Serisi

The New York Times Magazine, 2011 Hollywood Özel Sayısı’nı ‘Touch
Leonardo Dalessandri'den: Watchtower of Turkey 3 – tumblr n1mi92BfHE1qzh0d0o8 1280

Leonardo Dalessandri’den: Watchtower of Turkey

Film Vimeo'da iki gün önce yayınlandı ve 204.000 izleyiciye ulaştı.