Killers of the Flower Moon Yeni Fragman

Killers of the Flower Moon / Dolunay Katilleri filminden yeni fragman yayınlandı.

20. yüzyılın başında petrol, bir gecede dünyanın en zengin insanları olan Osage Halkı’na servet kazandırmıştır. Bu Amerikan yerlilerinin zenginliği Osage parasını mümkün olduğunca manipüle eden, gasp eden, çalan ve cinayete başvurmaktan çekinmeyen beyaz tüccarları, hemen cezbetmiştir.

Gerçek bir hikayeye dayanan ve Ernest Burkhart (Leonardo DiCaprio) ile Mollie Kyle’ın (Lily Gladstone) umulmadık romantizmi üzerinden anlatılan Killers of the Flower Moon / Dolunay Katilleri, gerçek aşkın yolunun kelimelerle anlatılamayacak kadar korkunç ihanetle kesiştiği epik bir western suç efsanesi. Ayrıca Robert De Niro ve Jesse Plemons’ın da rol aldığı Dolunay Katilleri filminin yönetmeni Akademi ödüllü Martin Scorsese. David Grann’in çok satan kitabına dayanan senaryonun yazarları ise Eric Roth ve Martin Scorsese.

Killers of the Flower Moon Yeni Fragman 1 – Killers of the Flower Moon Dolunay Katilleri 2023 2

Killers of the Flower Moon Yeni Fragman 2 – Killers of the Flower Moon Dolunay Katilleri 2023 4

Dolunay Katilleri filminin yapımı, Apple Studios’un yanı sıra Imperative Entertainment, Sikelia Productions ve Appian Way ile birlikte gerçekleştirildi. Yapımcılar Martin Scorsese, Dan Friedkin, Bradley Thomas ve Daniel Lupi. İdari yapımcılar Leonardo DiCaprio, Rick Yorn, Adam Sommer, Marianne Bower, Lisa Frechette, John Atwood, Shea Kammer ve Niels Juul.

Dolunay Katilleri tüm dünyada Apple TV+’ta yayınlanmadan önce 20 Ekim’de Paramount Pictures iş birliğiyle yalnızca sinemalarda!

Killers of the Flower Moon / Dolunay Katilleri

Yönetmen: Martin Scorsese
Senaryo: Eric Roth, Martin Scorsese
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Tantoo Cardinal, John Lithgow, Brendan Fraser, Cara Jade Myers, JaNae Collins, Jillian Dion, William Belleau, Louis Cancelmi, Tatanka Means, Michael Abbot Jr., Pat Healy, Scott Shepard, Jason Isbell, Sturgill Simpson
Yapımcılar: Martin Scorsese, Dan Friedkin, Bradley Thomas, Daniel Lupi
İdari Yapımcılar: Leonardo DiCaprio, Rick Yorn, Adam Somner, Marianne Bower, Lisa Frechette, John Atwood, Shea Kammer, Niels Juul

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir