Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’tan Yeni Fragman

15 Şubat 2024

20th Century Studios imzalı serinin son filmi Kingdom of the Planet of the Apes / Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık’ın yeni fragmanı Super Bowl arasında tüm dünya ile paylaşıldı. 10 Mayıs’ta vizyona girecek filmde seyirciler sadece maymunlar ile insanlar arasındaki destansı mücadeleyi değil, maymunlar arasındaki savaşa da tanıklık edecekler.

Bu sene 58’incisi düzenlenen Super Bowl arasında senenin en merakla beklenen filmlerinin yeni fragmanları yayınlandı. Bunlardan biri de 10 Mayıs’ta beyazperdede izlenebilecek Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filmi oldu.

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık'tan Yeni Fragman 1 – Kingdom of the Planet of the Apes 2024 8

Wes Ball’un yönetmen koltuğunda oturduğu film, Sezar’ın saltanatının birkaç nesil sonrasında geçen ve maymunların hakim tür olduğu, insanların ise gölgelerde yaşamaya itildiği bir dünyada geçiyor. Yeni acımasız maymun lideri, imparatorluğunu kurarken; genç bir maymun, geçmiş hakkında bildiklerini sorgulayacağı zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuk, onun hem maymunların hem de insanların geleceğini tanımlayacak seçimler yapmasına neden olacak.

1968 yılında sinemaseverlerle buluşan ilk filmle başlayan orijinal seri, 1968-1973 yılları arasında çekilen beş filmden oluşuyordu. 2001 yılındaki Tim Burton yeniden çevriminden sonra 2011 yılında yeniden başlayan reboot serinin dördüncü ve şimdilik en son filmi Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filminden yeni fragman paylaşıldı. Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon ve William H. Macy’nin başrollerini paylaştığı, senaryosunu Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison’un kaleme aldığı Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, 10 Mayıs’ta gösterime girecek.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cem Yılmaz İmzalı Do Not Disturb Resmi Fragman 5 – Do Not Disturb 2023 9

Cem Yılmaz İmzalı Do Not Disturb Resmi Fragman

Ayzek ile aksiyon dolu bir geceye hazırsanız, başlayalım mı? Cem
Kaderin Kartlarda Gizli: Tarot Filminin Fragmanı Yayınlandı 6 – Tarot 2024 3

Kaderin Kartlarda Gizli: Tarot Filminin Fragmanı Yayınlandı

Screen Gems’in yeni korku filmi Tarot, seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bir