MiseryM'den Minimalist Posterler 1 – minimalposters

MiseryM’den Minimalist Posterler

24 Mayıs 2013

MiseryM'den Minimalist Posterler 2 – n563938739 1822650 4494414MiseryM’den minimalist posterler! Öteki Sinema yazarlarının on parmağında on marifet. Zaman zaman biz bile takip etmekte zorlanıyoruz yazarlarımızı. Farklı farklı yerlerde, farklı farklı işler ile karşımıza çıkıp bizleri şaşırtabiliyorlar.

Pek değerli yazarımız Begüm Özdemir de dikkat çeken kalitede alt yazıları ile zaten sanal alemde fazlasıyla tanınan ve çok sevilen bir sima. Eminim hepiniz kendisini tanıyorsunuzdur. Yaptığı çevirileri profesyonel kariyerinde de kullanan Begüm, society6’deki minimalist poster tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Biz de kendisinin izniyle buraya çalışmalarının bir kısmını taşımayı uygun gördük. Umarız bu birbirinden güzel minimalist tasarımlar satış rekorları kırar. Eğer Begüm’ün profilini ziyaret etmek isterseniz society6deki sayfasına da bekleriz.

blank

Masis Üşenmez

1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

1 Comment

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

İntikamcı Filminden Lobi Kartları 45 – intikamcı 3

İntikamcı Filminden Lobi Kartları

İşte Öteki Sinema okurları için İntikamcı filminden lobi kartları. Hepsi
Sinemanın Kötü Kızları 46 – womenincages

Sinemanın Kötü Kızları

"Kötü kızlar"ın cirit attığı bir afiş galerisi derledik. İçlerinde bir