MiseryM'den Minimalist Posterler 1 – minimalposters

MiseryM’den Minimalist Posterler

24 Mayıs 2013

MiseryM'den Minimalist Posterler 2 – n563938739 1822650 4494414MiseryM’den minimalist posterler! Öteki Sinema yazarlarının on parmağında on marifet. Zaman zaman biz bile takip etmekte zorlanıyoruz yazarlarımızı. Farklı farklı yerlerde, farklı farklı işler ile karşımıza çıkıp bizleri şaşırtabiliyorlar.

Pek değerli yazarımız Begüm Özdemir de dikkat çeken kalitede alt yazıları ile zaten sanal alemde fazlasıyla tanınan ve çok sevilen bir sima. Eminim hepiniz kendisini tanıyorsunuzdur. Yaptığı çevirileri profesyonel kariyerinde de kullanan Begüm, society6’deki minimalist poster tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Biz de kendisinin izniyle buraya çalışmalarının bir kısmını taşımayı uygun gördük. Umarız bu birbirinden güzel minimalist tasarımlar satış rekorları kırar. Eğer Begüm’ün profilini ziyaret etmek isterseniz society6deki sayfasına da bekleriz.

blank

Masis Üşenmez

1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Tayland Film Posterleri 3 – a nightmare on elm street III 1987

Tayland Film Posterleri

Çoğu 70’li ve 80’li yıllara ait korku filmlerinin, Tayland yapımı,
Öteki Yeşilçam: Erotik Komedilerin İşgali Başlıyor 4 – 292 23f02

Öteki Yeşilçam: Erotik Komedilerin İşgali Başlıyor

1975 yılı daha önce 5 yıllık macerasını afiş boyutunda aktarmaya