Nefes Kesen Hikayesiyle BÖRÜ 2039 Sadece BluTV’de 1 – BORU 2039 2

Nefes Kesen Hikayesiyle BÖRÜ 2039 Sadece BluTV’de

28 Aralık 2021

Üyeleriyle buluşturduğu yerli ve yabancı içeriklerin yanı sıra farklı türdeki özel yapımlarıyla da geniş kitlelere ulaşan Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin açıklandığı günden bu yana merak uyandıran projesi BÖRÜ 2039, bugün ilk bölümüyle yayın hayatına başlıyor.

Geçtiğimiz haftalarda yayınlanan fragmanı ve afişiyle heyecanı zirveye taşıyan BluTV’nin yeni projesi BÖRÜ 2039 için heyecanlı bekleyiş sona eriyor. Seri yaratıcısı Alper Çağlar’ın yapımcılığını Doruk Acar ile beraber yürüttüğü, gerek çekimlerde kullanılan dünya standartları üstündeki teknolojiyle gerekse kurulan etkileyici dünyasıyla sektöre yepyeni bir soluk getirecek dizi, bu akşam 20:39’da ilk bölümüyle BluTV’de başlayacak. Dizi, sevilen BÖRÜ karakterlerine yenilerini de ekleyerek oluşturduğu güçlü oyuncu kadrosuyla bugün itibarıyla İstanbul’u daha önce hiç görmediğimiz bir şekliyle sunarken fütüristik bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Murat Arkın, Tuğba Sunguroğlu, Tuğçe Açıkgöz, Doğan Bayraktar, Cenay Türksever, Ozan Ağaç, Ahmet Pınar, Cansel Elçin, Deniz Uğur ve Emir Benderlioğlu gibi birçok başarılı oyuncunun yer aldığı projede izleyenlerin eski BÖRÜ ekibinden aşina olduğu isimlere yepyeni karakterler eşlik edecek. Daha önce hiç görmediğimiz bir İstanbul manzarası sunacak bilim kurgu ve aksiyon türündeki BÖRÜ 2039, izleyenleri heyecan dolu hikayesiyle geleceğe doğru yol alan eşsiz bir serüvenin parçası yapacak.

BÖRÜ 2039’UN KEHANETLERİ SES GETİRECEK!

Nefes Kesen Hikayesiyle BÖRÜ 2039 Sadece BluTV’de 2 – BORU 2039 1

BÖRÜ 2039’un ilk bölümüyle birlikte projesinin başlangıç aşamasında yayınlanan kronoloji videosu ile yeniden gündeme geldi. 3 Nisan 2024’te COVID-24 pandemisinin başlayacağını öngörürken, 2025’te ise Yellowstone süper volkanının patlamasıyla Kaliforniya ve Oregon’un bir süreliğine diğer eyaletlerden ulaşım olarak tamamen kopmak zorunda kalması da geleceğe dair kehanetler arasında dikkat çekiyor. İki yıl boyunca süren küresel ısınma, “Gelecekte gerçekten bununla yüzleşecek miyiz?” sorusunu sordururken 2028 Ekim’inde 1 Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşması öngörüsü ise BÖRÜ 2039’un hayali dünyasının gerçekliği olabileceğinin de altını vurguluyor. (BÖRÜ 2039’un detaylı kronoloji videosu sayfanın başında yer almaktadır.)

Dizi, kehanetleri kadar Gamma Yapay Zeka’dan Külcü’ye, AVAX’tan CCR6 Omega geni gibi geleceğe dair yarattığı pek çok kavramla da kendi dünyasını sıfırdan yaratarak izleyicilerine fantastik ve bilim kurgu öğeleriyle donatılmış görkemli bir hikaye sunuyor.

ÇağlarArts – Insignia iş ortaklığının BluTV’yle buluştuğu; Ahmet Atalay ile Can Emre’nin bölüm yönetmenliğini üstlendiği BÖRÜ 2039, ilk bölümüyle sadece BluTV’de!

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pavyon’un Yaratıcılarından Yeni Belgesel: "Dijital Flörtleşme" 3 – ONLINE DATING

Pavyon’un Yaratıcılarından Yeni Belgesel: “Dijital Flörtleşme”

Dijital çağda takılma, “stalk” kültürü ve “dating” uygulamaları gibi konuları
Agatha Christie Uyarlaması Why Didn't They Ask Evans? BluTV’de 4 – Why Didnt They Ask Evans 2022 2

Agatha Christie Uyarlaması Why Didn’t They Ask Evans? BluTV’de

Agatha Christie’nin 1934 tarihli ikonik romanından uyarlanan Why Didn’t They