Öteki Sinema, Disko Kralı’nda!

Öteki Sinema editörü ve yazarı Murat Tolga Şen, 21 Şubat Cumartesi Gecesi Okan Bayülgen’in hazırladığı “70’ler Seks Furyası filmleri” temalı Disko Kralı‘nda konuk olacak… Tüm Öteki’ciler ekran başına!

disco

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

15 Yorumlar

 1. blank
  tolga demirtaş

  kralsın!!

 2. blank

  TV’ye çıktıktan sonra bizi hiç tanımaz bu Murat:)

  Konuklar arasında eski yıldızlar var ise bari röportaj koparmaya çalış.

 3. blank
  tolga demirtaş

  ticaret adamı olduğun belli oluyor masis :)

 4. blank

  Arkadaşlar, Türk Blogculuğu açısından oldukça önemli bir şey bu… Alnımızın akıyla çıkarız umarım.

 5. blank

  Benim için ufak türk blogculuğu için büyük bir adım diyosun:) Okan’ın yanında ağzın laf yapabilecek mi bakalım Murat kolay gelsin valla.

 6. blank

  blog kralısın abi
  telefonla bağlanmaya çalışıcam. eğer düşerse okana iyi akşamlar demeden murat beye bi sorum olucaktı dicem=)

 7. blank

  abi 03 e kadar dayandım ama sonra gözler iflas etti bende. noldu çıktın mı ? gece 02 de bloga girdim 62 gördüm sayacta

 8. blank

  Çok güzel temsil edildik, helal olsun.

 9. blank

  Öncelikle murat abiye teşekkür ederim..Sinema bilgisi,ilgisi ve görgüsü için ;her ne kadar programdaki konu farklı bir bakış açısına dönüştüysede,murat abi heyecanla konuya olan bağlılığı ve birikimiyle öteki sevenlerinin yüreğinde taht kurmuştur……

 10. blank

  Sevgili Murat, dün gece büyük bir heyecan ile programı izledim. Gerçekten ötekisinema’nın geldiği nokta hepimizi çok mutlu ediyor. Bunun daha bir başlangıç olduğuna inanıyorum. Emeğine sağlık.

 11. blank

  İzledim, 03.00-03.30 arası, aslında TV izlemeyen biriyim, yani normal zamanlarda da TV izlemem ki gecenin üçünde TV izlemem için önemli bir sebep olmalıydı, işte dün gece o sebep vardı. İlgili kanalın intenetteki canlı yayın alanından izledim, yani bilgisayarımdan…
  Tam “okan bunu çıkarmayacak, bu gevezelerden sıra gelmeyecek” derken ismini anons etti. Tam ben bilgisayarımı kapatmaya hazırlanırken, 17 yıllık arkadaşımın orada söyleyecekleri önemliydi benim için, konu ve program ne olursa olsun. Ve sen son derece efendi bir tavırla, en güzel üslupla söylenmesi gerekenleri söyledin. Üstelik Okan’ın da katıldığı sözlerdi bunlar ki ne kadar ukala olduğunu hepimiz biliriz. Ancak 03.30’da neye istinaden cart diye programı kapadığını ve sana o Belgesel yönetmenine soru sorma izni neden vermediğini ve tabii ki soracağın soruyu da çok merak ettim.
  Seni daha güzel yerlerde görmek umuduyla, verdiğin emeğe sağlık diyorum güzel insan…

 12. blank

  Gerçekten süper açıklamalar yaptınız ve bu forumu layıkıyla temsil ettiniz.

 13. blank

  Çok teşekkürler arkadaşlar, Oldukça heyecanlı olmama rağmen elimden geldiğince derdimi anlatmaya çalıştım. Keşke daha çok vakit olsaydı. Aydemir Akbaş abi ile o gece Erol Günaydın abimiz konuşurken manidar bir şekilde bakıştık. İlerleyen zamanda yazacağım ama olayın biraz soğumasını bekliyorum.

 14. blank

  Allah Allah ne oldu ki merak ettim şimdi???

 15. blank

  yazı “taslak yazılar” kısmında duruyor sen okuyabilirsin Masis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir