Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın Yazdığı Kin’den Fragman

Netflix, uyarlama senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı polisiye ve gerilim filmi Kin’in resmi fragmanını ve posterini paylaştı. Kin, 8 Ekim 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

  • Başarılı pek çok yapıma imzasını atan usta kalem ve oyuncu Yılmaz Erdoğan yeni projesi Kin ile Netflix’te. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Türkan Derya oturuyor.
  • Güney Kore adaptasyonu filmin uyarlama senaryosunu bizzat Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Kin’in başrollerini ise Yılmaz Erdoğan, Ahmet Mümtaz Taylan, Cem Yiğit Üzümoğlu, Rüzgar Aksoy ve Duygu Sarışın paylaşıyor.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın Yazdığı Kin'den Fragman 1 – Kin 2021 2

  • Başkomiser Harun, mesleğinin en büyük ödülünü aldıktan sonra ekip arkadaşlarıyla kutlamaya gider. Ödülden sonra terfi alacağına emin olan Harun, o gece eve dönerken bulunduğu taksideki şoförün saldırısı sonucu kendini savunurken cinayet işler. Ertesi sabah bu cinayet vakası emniyete ulaşır ve Harun, kendi işlediği cinayetin failini aramaya başlar. Hem kaçan ve hem de kovalayan olmanın stresiyle başa çıkmaya çalışırken, bulduğu her ipucu onu çok daha karmaşık bir olayın içine çeker.
  • Kin, heyecan dolu hikayesi ile suçun, suçlunun ve masumiyetin ne olduğunu yeniden sorgulatıyor.
  • Kin, 8 Ekim 2021’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın Yazdığı Kin'den Fragman 2 – Kin 2021 poster

Güven, sadakat, suç ve intikam üzerine nefes kesen bir gerilim, beklenmedik bir son. Kin, 8 Ekim’de tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

Netflix Hakkında

Netflix, 190’dan fazla ülkede 208 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir