Taylan Biraderler İmzalı Kara Komedi Andropoz Geliyor 1 – Andropoz 2022 3

Taylan Biraderler İmzalı Kara Komedi Andropoz Geliyor

8 Eylül 2022

Netflix, Engin Günaydın ve Taylan Biraderler imzalı kara komedi Andropoz’un ilk görsellerini ve yayın tarihini paylaştı.

Orta yaş bunalımına giren Yusuf’un değişim mücadelesini konu alan Andropoz, 7 Ekim’de tüm dünyayla aynı anda Netflix’te.

Netflix, Marmaris’te ailesi ile mütevazi bir hayat süren tuhafiyeci Yusuf’un orta yaş bunalımının etkisiyle kendinden başlayarak tüm hayatını değiştirme çabasını konu alan Andropoz’un yayın tarihini diziden ilk görsellerle duyurdu.

Taylan Biraderler İmzalı Kara Komedi Andropoz Geliyor 2 – Andropoz 2022 1

Andropoz Hakkında

50’li yaşlarının başındaki Marmarisli, evli ve iki çocuk babası, tuhafiyeci Yusuf, bedeninin yaşlanmasını kafasına takan bir adama dönüşmektedir. Dış görünüşünü ve yaşam tarzını değiştirmek ister. En büyük hayali ise Meryem ile evlendikleri günden beri oturdukları evden, deniz kenarında bir eve taşınmaktır. Hikâye, Yusuf’un bu evi almak uğruna giriştiği mücadele esnasında kız kardeşi ve eniştesiyle olan aile ilişkilerine odaklanırken bir yandan da Yusuf’un satın almak istediği evin sahibi Mahmut Timuçin’in zengin dünyasının karanlık taraflarına da mizahi bir dille değinmektedir.

Senaryosunu Engin Günaydın’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini Taylan Biraderler üstlenirken başrollerinde ise Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş ve Turgut Tunçalp yer alıyor. İmaj’ın yapımını üstlendiği Andropoz’un oyuncu kadrosunda ayrıca Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşlu, Ergin Torun ve Merih Dilber gibi isimler de yer alıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Korku Dizisi "Sahipli" BluTV'de Başlıyor! 5 – 8210561

Korku Dizisi “Sahipli” BluTV’de Başlıyor!

Masum’dan sonra bir korku projesiyle karşımıza çıkan BluTV’nin Sahipli isimli
Disney+ Çok Yakında Türkiye'ye Geliyor 6 – Disney Plus

Disney+ Çok Yakında Türkiye’ye Geliyor

Disney+, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da, Türkiye’nin de dahil olduğu