Taylan Biraderler İmzalı Kübra’dan Fragman

11 Ocak 2024

Netflix, Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı yeni dizisi Kübra’nın resmi fragmanını paylaştı.

Taylan Biraderler İmzalı Kübra'dan Fragman 1 – Kubra 2024 3

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Afşin Kum’un aynı isme sahip romanından uyarlanan Kübra, kendi halinde genç ve mütevazi Gökhan’ın, telefonuna birtakım gizemli mesajların gelmesi sonucu hayatının değişmesini ve kendini beklemediği olayların içinde bulmasını konu alıyor.

Sürükleyici hikayesi, gerilimi ve yüksek temposu ile dikkat çeken dizi, oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy’un yanı sıra Aslıhan Malbora, Ahsen Eroğlu, Nazan Kesal, Cihan Talay, Aytek Şayan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı isimleri bir araya getiriyor.

İzleyiciyi mucizeler, seçimler ve gerçekler hakkında sorgulayıcı bir yolculuğa davet eden Kübra, 18 Ocak’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te.

Yeni Netflix Dizisi Kübra Hakkında

Gökhan, İstanbul’un arka mahallelerinin birinde yaşayan, hayatının aşkıyla evlenmek için yaşamını yoluna koymaya çalışan sıradan bir gençtir. Bu sıradan hayatı, üyesi olduğu sanal bir uygulamada Kübra isimli hesaptan gelen bir mesajla değişmeye başlar: “Sen farklısın!”. Gökhan başta önemsemediği bu mesajın ne anlama geldiğini de, kendisine attığı mesajlarla ona kimsenin bilmediği, beklenmedik olaylar hakkında birtakım bilgi ve uyarılar veren Kübra’nın kim olduğunu da zamanla anlar. Gökhan’ın bu gerçeği kabullenmesi onu zorlu bir yolculuğa çıkarmış olur. Bu yolculukta Gökhan’ın destekçileri kadar düşmanları da olacaktır. Ve Gökhan kendini “karanlık ve aydınlığın savaşı” olarak gördüğü bir savaşın tarafı olarak bulacaktır.

Kübra

Yönetmenler: Yağmur Taylan ve Durul Taylan
Senaryo: Murat Uyurkulak, Rana Mamatlıoğlu, Bekir Baran Sıtkı
Yapımcı: Onur Güvenatam, Yağmur Taylan, Durul Taylan
Oyuncu Kadrosu: Çağatay Ulusoy, Aslıhan Malbora, Nazan Kesal, Ahmet Mümtaz Taylan, Ahsen Eroğlu, Cihan Talay, Aytek Şayan
Yapım Şirketi: OGM Pictures

Taylan Biraderler İmzalı Kübra'dan Fragman 6 – Kubra 2024 poster Taylan Biraderler

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Uzay Yolu Hayranlarının İzlemeye Doyamadığı Bölümler! 7 – Netflix Star Trek Voyager S7E24 6

Uzay Yolu Hayranlarının İzlemeye Doyamadığı Bölümler!

Netflix, Uzay Yolu hayranlarının hem dünyada hem de Türkiye’de en
Zack Snyder İmzalı Rebel Moon - Part One: A Child Of Fire’dan Yeni Fragman 8 – Rebel Moon Part One A Child Of Fire 2023 1

Zack Snyder İmzalı Rebel Moon – Part One: A Child Of Fire’dan Yeni Fragman

Zack Snyder imzalı destansı ve fantastik bir bilim kurgu olayı