Mad Max Fury Road

80’lerde neden  bir sürü kıyamet sonrası (Post Apokaliptik) film izledik? Cevabı elbette Avustralya çöllerinden kopup gelen Mad Max filmleri…

3 filmlik serinin popüler kültüre etkisi öylesine kalıcı oldu ki, aradan geçen bunca yıldan sonra bile bir devam filmi hasretle bekleniyordu. Neyse ki yeni Mad Max macerasına kavuşmak üzereyiz hem de orijinal seriyi çeken, George Miller’ın ellerinden!

Fragmandan gördüğümüz kadarıyla hem yeni Max (Tom Hardy) hem de film gayet olmuş görünüyor. Charlize Theron’u da olabilecek en kısa ve kirli saç modeliyle izleyeceğiz sanırım.

Bu sevinci okurlarla da paylaşalım istedik ve hem Comic-Con’da yayınlanan taze fragmanı hem de filmden promo görselleri paylaşalım istedik. Filmde görüşmek üzere!

Mad Max 4001 Mad Max 4002 Mad Max 4003 Mad Max 4004

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman

Hababam Sınıfı Yeniden teaser fragmanı yayında! Film, sinemaseverlere "Hababam" ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatmayı hedefliyor.

Bir yorum var

  1. Umarım serinin 3. filmindeki gibi klasik Amerikan aksiyonu olmak yerine birinci ve ikinci filmlerin efsane ruhunu yakalayan bir yapım olur. Heyecanla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: