Extraction 2 İlk Tanıtım Fragmanı 1 – Extraction 2 2023 3

Extraction 2 İlk Tanıtım Fragmanı

4 Nisan 2023

Tyler Rake geri dönüyor. Sam Hargrave’in yönettiği, başrolünde Chris Hemsworth’ün yer aldığı Extraction 2’nin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

İkinci şans insanın eline yalnızca bir kez geçer.

Chris Hemsworth’ün canlandırdığı Tyler Rake, bir başka ölümcül görevle geri dönüyor. İlk filmde ölümden dönen Rake, şimdi de Gürcistanlı zalim bir gangsterin rehin alınmış ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarmak zorundadır.

Netflix’in çok sevilen aksiyon filmi Exraction’ın, yönetmen koltuğunda Sam Hargrave’e yer veren devam filmi Extraction 2, 16 Haziran’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak.

Extraction 2 Hakkında

Extraction 2 İlk Tanıtım Fragmanı 2 – Extraction 2 2023 1

İlk filmde ölümden dönen Rake, gizli operasyonlarda görev alan Avustralyalı bir paralı asker olarak bu kez bir başka ölümcül göreve gönderilir. Gürcistanlı zalim bir gangsterin rehin alınmış, hırpalanmış hâldeki ailesini tutuldukları hapishaneden kurtarmak zorundadır.

Chris Hemsworth’ün yönetmen Sam Hargrave ile yeniden bir araya geldiği filmin yapımcılığını Joe ve Anthony Russo’nun yapım şirketi AGBO, senaristliğini ise Joe Russo üstleniyor. Golshifteh Farahani’nin ilk filmdeki rolüyle tekrar karşımıza çıktığı filmin oyuncu kadrosunda Adam Bessa, Olga Kurylenko, Daniel Bernhardt ve Tinatin Dalakishvili de yer alıyor.

Bu film, hikâyesi Ande Parks, Joe Russo ve Anthony Russo’ya, çizimleri Fernando Leon Gonzalez’e ait olan Ciudad adlı Ande Parks imzalı çizgi romandan uyarlanan ilk filmin devamı niteliğinde. Devam filminin yapımcılığını Anthony Russo, Joe Russo, Mike Larocca, Angela Russo-Otstot, Chris Hemsworth, Patrick Newall ve Sam Hargrave; baş yapımcılığını ise Jake Aust, Benjamin Grayson, Steven Scavelli, Christopher Markus ve Stephen McFeely üstleniyor.

Extraction 2 İlk Tanıtım Fragmanı 3 – Extraction 2 2023 2

Extraction 2 İlk Tanıtım Fragmanı 4 – Extraction 2 2023 3

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Aşk, Mark ve Ölüm 25 Şubat’tan İtibaren MUBI’de 5 – Love Deutschmarks and Death Ask Mark ve Olum 2022 1

Aşk, Mark ve Ölüm 25 Şubat’tan İtibaren MUBI’de

Türkiye’den Almanya’ya uzanan 60 yıllık müzik mirası: Aşk, Mark ve
Netflix Bir Mucize mi? 6 – 2016 06 23 1466705986 1144339 netflix31200x630c

Netflix Bir Mucize mi?

Netflix bir mucize mi? O ve benzerleri televizyonda devrim mi