Scary Endings 2. Sezon ile Geri Dönüyor 1 – Scary Endings S2E1 01

Scary Endings 2. Sezon ile Geri Dönüyor

21 Kasım 2016

Geçtiğimiz sene Amerikalı sinemacı John Fitzpatrick, Scary Endings (Korkunç Sonlar) ismini verdiği, birbirleriyle bağlantısı olmayan korku kısalarından oluşan bir dizi yapmaya girişmişti. Öteki Sinema’da haberini yapmıştık, belki hatırlarsınız. 11 Temmuz 2015’te başlayan ve toplam 10 bölüm süren ilk sezon, 29 Mayıs 2016’da sona ermişti. Geçtiğimiz günlerde ikinci sezonun müjdesini veren Strangler Films yapım şirketi, ilk bölümü Youtube kanalına yükledi bile.

İlk sezon sonrasında bekledikleri karşılığı aldıklarını belirten Strangler Films, ilk sezonun da yapımcıları olan Brian Chandler, Jessica Chandler, Ryan Dillon, Sarah Fitzpatrick, John Fitzpatrick ve Adam J. Yeend ile yola devam edecekleri bilgisini de veriyor. İkinci sezonda daha karanlık öykülerin sözünü vermeyi de ihmal etmiyor.

Youtube kanalına, aynı ilk sezonda olduğu gibi, her ay yeni bir korku kısası eklenecek. Yukarıda Scary Endings’in ikinci sezon ilk bölümü olan The Nightmare‘i izleyebilirsiniz. İlk sezona ait bölümleri izlemek ve ikinci sezonu takip etmek için www.youtube.com/user/whereistherockhammer adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bütün kısaların www.ScaryEndings.com adresinde de yüklü olduğunu söyleyelim. İyi seyirler.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Sezon 2 Bölüm 1: The Nightmare

Yönetmen: John Fitzpatrick
Senaryo: John Fitzpatrick
Oyuncular: Carlee Baker, James Monarski, Chris Schellenger [/box]

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Cloud Catcher / Lovec Oblakov (2009) 4 – 55520 mg 8270 show

Cloud Catcher / Lovec Oblakov (2009)

Cloud Catcher filminin en büyük avantajı, her başarılı kıyamet sonrası
DYE ve Jérémie Périn’le Deliliğin Havuzlarında 5 – s LIGHTS OUT JEREMIE PERIN large300

DYE ve Jérémie Périn’le Deliliğin Havuzlarında

Juan de Guillebon: Fransız bas gitarist, müzisyen, DYE adlı projesiyle