Seksi Bir Yılbaşı Gecesi için Film Tavsiyeleri 1 – Emmanuelle 4 190392336 large

Seksi Bir Yılbaşı Gecesi için Film Tavsiyeleri

17 Aralık 2011

Yılbaşında izlenecek en seksi filmler

Seksi Bir Yılbaşı Gecesi için Film Tavsiyeleri 2 – emmanuelle posterYılbaşının rengi kırmızıdır. Şeytanın rengi kırmızıdır. Seksin rengi de kırmızıdır. Bazı filmler de bize kırmızıyı çağrıştırır. Ki onlar 90’ların “kırmızı nokta”sıyla yaftalanan filmlerdir. Erotizm, şiddet ve şehvet içerirler.

Dolayısıyla yılbaşının en güzel sürprizi seksi filmlerdir. Bir şişe kırmızı şarap, bir tabak dolusu kıpkırmızı çilek, kırmızı iç çamaşırları ve kanı hızlandıracak filmler. Bu yılbaşı gecesi tombalayı, televizyonun yılbaşı programlarını, çerez ve hindiyi bir kenara bırakın. En zevk aldığınız şeyi yaparak girin yılbaşına. Heyecanın doruklarında bir yıl geçirin. Libidonuzu bu kadar ihmal etmeyin. Film izlemekten bahsediyorum, siz ne sanmıştınız?

İşte yılbaşında izlenecek, klişe olmayan, sıcak sahneler içeren filmler ve filmlere uygun bir gece planı:

Eyes Wide Shut: Konsept belli: Minik parti maskeleri, uzun cüppeler ve şampanya. Kuralsa çok açık: İçine hiçbir şey giymeyeceksin.

Lust Caution: Bu yılbaşı temanız Uzakdoğu. Masaj yağları, altın ejderhalı yatak örtüsü ve kimonolar. Bir de ekstradan Çin yemeği sipariş edebilirsiniz size kalmış.

Nine ½ Weeks: Bu yılbaşını Serdar Ortaç gibi buzdolabının önünde geçirebilirsiniz. İhtiyacınız olan şeyler buz ve meyve. Gözü kapalı bir maceraya hazır mısınız?

Emmanuelle: Bambu sandalyenize oturup film izlemek çok mu rahatsız edici olacak? Sanmıyoruz. Üstünüze rahat bir şeyler giyer ve viskinizi hazır ederseniz hiç sorun olmaz.

Vampiros Lesbos: Kırmızı ışıkta tehlikeli bir dans şovu izlemeye ne dersiniz? Belki bir iki hareket öğrenirsiniz kim bilir? Gecenin sonunda boynunuzu yeterince iyi korunduğunuzdan emin olun ama.

The Blue Lagoon: Bu yılbaşında kızgın kumlardan serin sulara atlamak istemez misiniz? Ferah bir sahil havası, tropikal içkiler. Yeni yıla bu şekilde girerseniz belki bu sayede yazın güzel bir tatile çıkarsınız? Mavi Göl’e.

Wild Orchid: Yılbaşının en güzel ve pahalı hediyesi orkide olabilir. İşin içine biraz da vahşilik, birtakım oyunlar ve saklambacı katarsanız; her şey çok renklenir. Perdeleri sakın açmayın.

Seksi Bir Yılbaşı Gecesi için Film Tavsiyeleri 3 – yilbasi posterler 1

The Last Mistress: Şimdiden bir iki İtalyanca kelime öğrenseniz iyi edersiniz. Şömine, leopar postu ve likör ihtiyacınız olan şeyler. Kabalık serbest.

The Lover: Oyun basit: Bir taraf hiçbir şey bilmiyor. Gerekenler büyük bir şapka ve vantilatör. İyi şanslar.

Secretary: İşin içine biraz fetiş katmak istemez misiniz? Bir taraf patron diğer taraf da sekreter olabilir. Tabi kahveyi ağzınızda taşıyabiliyorsanız.

Unfaithful: En kötü geceniz böyle olsun. Fantezide sınır yoktur.

Anatomy of Hell: Sizin için yılbaşı keşif demek olacak. Soğuk beyaz şarabınızı, kadın ve erkek üzerine yazılmış edepsiz kitaplarınızı yanınıza almayı unutmayın. Bu gece çok konuşacaksınız.

Crash: Biraz karanlık bir yılbaşı gecesi olabilir. Outfit şöyle: Döpiyes kıyafetler ve Martini. Kendinizi bazı kazalardan korumayı sakın unutmayın.

Lolita: Diz altı çoraplar, kurdeleler ve lolipop. Yanında tatlı bir içkiyle servis edilince taze ve iç gıcıklayıcı olabilir. Yeni yılda yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Seksi Bir Yılbaşı Gecesi için Film Tavsiyeleri 4 – yilbasi posterler 2

Romance X: Romantizmi x boyutunda yaşayacağınız bir yılbaşı akşamındasınız. Birkaç farklı denemeden zarar gelmez. Ufak bir radyo ve ip yeterli olabilir.

Caligula: Roma eğlencelerine has bir masa, içkiler, minderler ve edepsiz hikayeler. Bu yılbaşında çok eğleneceksiniz. Dünyanın en uzun pornosuyla.

Last Tango in Paris: Ufak bir oda, margarin ve hayal gücü. Olması gerekenler bu kadar. Söz konusu Paris’se içkiniz kesinlikle şarap olmalı. Gecenin dansıysa tabi ki tango.

Showgirls: Şimdiden bir pole siparişi verseniz iyi edersiniz. Evde ufak bir show yapabilecek kadar da esneme hareketi çalışmalısınız. Şampanya, et ve parlak dans kıyafetleriyle glam bir yılbaşı gecesi geçirin. Dokunmak yasak.

Angel Heart: Voodoo, Afro danslar ve büyülü bir gece. Tam yılbaşına göre bir performans. İçkileri birbirine karıştırmayı ve dilek tutmayı sakın unutmayın. 2012’ye aklınız başınızda olmayarak girseniz iyi edersiniz.

Sea of Love: Bu yılbaşında polis fantezisine ne dersiniz? Kelepçeleri hazır edin. Anahtarlarını ise tuvalete atın. Parti başlıyor.

blank

Semra Uygun

Fantastik sinema ve korku sineması için yeni ve acayip şeyler yaptı. “Korkteyl” programını yazdı ve sundu. “Midnite Movies” grubunu kurdu, korkuyu ötekilerle paylaştı. Semra deli gibi film izliyor, Tür, yıl, oyuncu, yönetmen ayırmaksızın izliyor; abur cuburlarını, dostlarını yanından eksik etmeksizin izliyor. Ama Semra hala doğru filmi bulamadı.

1 Comment

  1. başlığı görünce dedim zaten ya semra ya tolga yazar bunu

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Top 10: Sinemanın En İyi Rol Kesen Kedileri 5 – Rol Kesen Kediler

Top 10: Sinemanın En İyi Rol Kesen Kedileri

Öteki Sinema'nın çılgın yazarı Semra Doll, hazırladığı listede sinemanın en
Aynalı Filmler 6 – oculus

Aynalı Filmler

Aynalar korku filmlerinde çok sık kullanılan eşyalardan biridir. Aynanın doğası