Top 10: Afişlerdeki En Sıkı Popolar 1 – The Unborn 2009 film images 7ec0d1b1 42ef 43d6 a290 70fe0da5c32 1

Top 10: Afişlerdeki En Sıkı Popolar

4 Ocak 2016

10- All Cheerleaders Die (2013): Kısa etek giyerim, bıçağımı bilerim, takımım yenilirse, her yerini keserim! Ya ya ya, şa şa şa, cinayet spor çok yaşa!

ACD_embed

9- Alyce (2011): “Pretty Woman”daki Vivian’dan sonra en seksi kısa dar etek ve uzun lateks çizme kombinidir. Alyce’e boşuna killer dememişler.

48374_front

8- Sorority Party Massacre (2012): Hangisi daha tehlikeli? Dantelli, yarım beyaz külot mu, yoksa gaz maskeli katil mi? Cevap veriyoruz: Dantelli, yarım beyaz külot. Çünkü o, böylesine kötü bir filmi bile izlettirebilir.

SororityPartyMassacreposter

7- Resident Evil: Retribution (2012): Milla Jovovich’in uzun bacaklarının deri kostümü içinde arz-ı endam ettiği afiştir. İnsanın virüs kapası, kendini parçalatası gelir.

resident_evil_intl

6- The Avengers (2012): “The Avengers”in, ortalıkta seksi seksi dolaşsın diye yaratılmış karakteri Black Widow’un olduğu afiştir. Akıllara, Scarlett Johansson’un bir dönem Tumblr efsanesi olan, ayna karşısındaki popo selfie’sini getirir. 

tumblr_inline_n08n01Kqq11qbujox

5- Take It to the Grave (2014): İşte insanı mezara götürecek jartiyer ve tanga kombini. İntikam almanın en iyi yolu, onu en seksi şekilde sunmaktır.

Take-it-To-The-Grave-2014-Movie-Poster

4- Watchmen (2009): Filme boşuna “watchmen” dememişler. Silk Spectre’yi fetiş deri kostümüyle görüp de ikinci kez bakmayacak olan yoktur herhalde.

poster_silk

3- TRON: Legacy (2010): Böyle bir sanal dünyada kaybolmaya razıyız. Çünkü içinde Quorra’nın trafik polisi kıyafetine benzeyen, yanar dönerli dar kostümü var. Vahşi ve parlak Olivia Wilde!

tron-legacy-olivia-wilde-banner

2- I Spit on Your Grave (2010): Bakmayın siz onun ormanda yalnız ve savunmasız olduğuna, eğer peşine takılırsanız sinirlenir ve sizden en kanlı şekilde intikam alır. O yüzden arkasına ay arkanıza bakmadan kaçın!

maxresdefault

1- The Unborn (2009): İnsan bu afişi görür ve doğmamış olmayı ister mi? İstemez tabi. İki dünya arasına sıkışmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

The-Unborn-2009-film-images-7ec0d1b1-42ef-43d6-a290-70fe0da5c32

blank

Semra Uygun

Fantastik sinema ve korku sineması için yeni ve acayip şeyler yaptı. “Korkteyl” programını yazdı ve sundu. “Midnite Movies” grubunu kurdu, korkuyu ötekilerle paylaştı. Semra deli gibi film izliyor, Tür, yıl, oyuncu, yönetmen ayırmaksızın izliyor; abur cuburlarını, dostlarını yanından eksik etmeksizin izliyor. Ama Semra hala doğru filmi bulamadı.

1 Comment

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Festival Turizminde Erken Rezervasyon Fırsatları! 2 – malliga cinema hall mangadu chennai cinema halls obraz

Festival Turizminde Erken Rezervasyon Fırsatları!

Festival turizminde erken rezervasyon fırsatları: Antalya Film Festivali sinemacıları ve
Kısa Filmler, Festivaller, Akacak Kan… 3 – Kısa Filmler Festivaller

Kısa Filmler, Festivaller, Akacak Kan…

Siyah Çember (Hasan Can Dağlı), İki Parça (Murat Uğurlu) ve