Türk Conan'ı Altar Lobileri 1 – alt

Türk Conan’ı Altar Lobileri

23 Temmuz 2014

Meraklısına Türk Conan’ı Altar lobileri! 80’ler, fantastik sinemanın olabildiğince coştuğu zamanlar… İlkel çağların savaşçıları beyazperdede amansızca kılıç salladı. Yeşilçam da çok geçmeden bu modaya uydu ve Altar’ı çekti ama “Conan The Barbarian” ve devamı “Conan The Destroyer” gibi iki süper fantastik filmi ve sonrasında “Beastmaster”, “Sword and the Sorcerer” ve bunlara benzer onlarca replikayı görmüş olan sinema seyiricisi için Altar, tatsız tuzsuz bir deneyim olmaktan ileri gidemedi maalesef.

Şimdilerde Altar, tamamen göz önünden çekilmiş, belki de tamamen unutulmuş bir yapım ama onu izleyenler için keşfedilecek bir çocukluk hazinesi olmaya devam ediyor. İşte size Altar lobileri! İyi seyirler!

Meraklısına, Altar filminin tamamını izleme linki de burada!

Altar001

Altar002

Altar003

Altar004

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Post Apokaliptik Fragmanlar ve VHS Kapakları 2 – bronx

Post Apokaliptik Fragmanlar ve VHS Kapakları

Çorak topraklar, yağmacılar, gezginler, umutsuzluk... Post apokaliptik filmlerin genel şablonunda
İndirmelik "Ejderin İntikamı" Lobi Kartları 3 – Ejderin İntikamı007 1024x745

İndirmelik “Ejderin İntikamı” Lobi Kartları

Nihat Yiğit‘in oynayıp, usta avantürcü Kunt Tulgar‘ın yönettiği, Ejderin İntikamı