Gölge e-Dergi Eylül 2011 Sayı 48 Yayında

Gölge e-Dergi Eylül 2011 48. sayının kapağına Gülhan D SEVİNÇ imza attı. Bu sayının sinema yazılarında İlke KESKİN-Çizgi Romandan Sinemaya Yeni Bir Uyarlamada ‘’Green Lantern’i yazdı. Masis ÜŞENMEZ-Conan The Barbarian’ı yazdı. Özgürcan UZUNYAŞA-Geçmişe selam gönderip, Bela Lugosi Drakula’ykeni yazdı.

Hasan Nadir DERİN-Gişe Şampiyonu Flimlerin Mütevazı Oyuncusu Harrison Ford’u yazdı. Melahat YILMAZ-Rango (2011)i anlatıyor, Tunç PEKMEN-Bu sefer farklı bir konu ‘’Fan Service’’i yazdı. Kayra‘’Keri’’KÜPÇÜ-frp yazılarına devam ediyor,bu sayıda Ejderha Mızrağı’nı anlatıyor.

Bu sayıdaki Öyküler: Agbogbloshie Affetmez-Sadık YEMNİ, Hayatı Kaçırmak-Funda BAYKUŞ, Gizemli Kek-Batuhan USLU, İçindeki Ses-Merve VERAL, Hortlağın Hazinesi-Mehmet Berk YALTIRIK, Bembeyaz Büyük Kanatları Olan Peri-Gülten AĞRITMIŞ, Ve Yeniden-Atilla BİLGEN, Sabah Güneşi-Murat BENGİSU

Bu sayıdaki Öykü İllüstrasyonlarına- Devrim KUNTER,Gülhan D SEVİNÇ,Altuğhan Sinan AYDINOĞLU,İlker YATI,Mehmet Kaan SEVİNÇ,Cenk GÜNGÖR,Yunus KOCATEPE,Bayram ARMUTCI imza attı.

Bu sayıdaki Çizgi Romanlar-
Fatih YÜRÜR-Berçem Gözde ÖLMEZ’den Rüyadam’ın yeni macerası-Resm-i Tatil, Çapa Çizgi Roman gurubundan,Hakan TACAL’ın yazıp,çizdiği Taş Mafya 5 ci bölümde tüm heyecanı ile devam ediyor. Tunç PEKMEN-Nadir KUTLUHAN ortak çalışması-Vampir Avcıları keyifli bir macera. Anıl ŞAHAL’ın yazıp çizdiği Alacadoğan 6. bölümü ile yeniden Gölge e-Dergi sayfalarında…

Bu sayının Pin-Up çizimi Mehmet Kaan SEVİNÇ’den geldi. Grafik Tasarım- Gülhan D SEVİNÇ

Eylül sayısının oluşumunda yazıp, çizdikleri ile katkıda bulunan, emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Yeni sayıda tekrar görüşmek dileği ile,Hepinize iyi okumalar…

Gölge e-Dergi Editörü-Mehmet Kaan SEVİNÇ

Gölge e-Dergi ile ilgili her türlü görüş öneri ve yorumlarınızın yanı sıra yazıp, çizdiklerinizide [email protected]dan iletebilirsiniz.

Dergiyi pdf okumak için-  http://www.mediafire.com/?d9w3b19p1u8vajj
Gölge Dergiyi flash okumak için- http://issuu.com/golgedergi/docs/g_lge_e-dergi__eyl_l_2011_say__48

Gölge Blogu- http://golgedergi.blogspot.com/

Gölge twiter da- http://twitter.com/GolgeDergi

Gölge deviantart da- http://golgedergi.deviantart.com/

Gölge nin tüm sayılarını Issuu’dan online olarak okuyabilirsiniz.- http://issuu.com/golgedergi

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Ahmet Uluçay’ın Yarım Kalan Filmi Yeniden Çekilecek!

Ahmet Uluçay’ın yazdığı Bozkırda Deniz Kabuğu senaryosu, Osman Nail Doğan yönetmenliğinde hayata geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir