In Another Life Filmine Destek Olmak İster misiniz?

San Francisco’da yaşayan Beyazperde.com sinekritiği ve senaryo yazarı Oktay Ege Kozak, yazıp prodüktörlüğünü yaptığı uzun metraj bir romantik bilim kurgu filmi In Another Life için prodüksiyon bütçesi arıyor.

Filmin hikayesi: Philip isimli yalnız bir genç, görünmeyen bir gücün beynine değişik anılar aşılamasından sonra Claire isimli çekici bir kitap dükkanı çalışanının paralel bir gerçeklikte eşi olduğuna inanır. Bu iki yabancı, San Francisco’nun dört köşesinde diğer yaşamlarının izini sürdükleri macera dolu yolculuk sırasında giderek yakınlaşır.

Oktay Ege Kozak’ın bu noktada sinemaseverlerden bir ricası var: Türk-Amerikan bağımsız sineması için önemli bir ileri adım olacak projenin kameraları, ışıkları, yönetmeni, prodüktörleri ve oyuncuları hazır. Tek ihtiyacımız olan dilediğimiz profesyonellikte bir uzun metraj film çekebilmek için gerekli olan prodüksiyon bütçesi.

Filme bütçe bulmamıza yardım edebilmek için aşağıdaki linke tıklayarak bağışta bulunabilir, hem rüyamızı gerçekleştirmekte yardımcı olabilirsiniz, hem de DVDler, galaya davetiye ve jenerikte prodüktör olarak isminizin geçmesi gibi ödüller de kazanabilirsiniz! Indiegogo her gün binlerce bağışın yapıldığı uluslararası bir sitedir ve bağıs yapmak %100 güvenlidir.

http://www.indiegogo.com/

Film hakkında daha fazla bilgi alabilmek ve senaryoyu İngilizce veya Türkçe okumak için: http://inanotherlifemovie.wordpress.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bir yorum var

  1. Ödül kazanmak mı ?

    Affınıza sığınarak söyleyebilirim ki, bu çok yanlış bir yazı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: