Karizmatik Kötü Adamlar uzunjohn.com’da

Karizmatik Kötü Adamlar uzunjohn.com’da! Yeni keşfettiğim bloglardan biri de Uzun John oldu. Kahramanlar Sinemada blogun linklerinden izini sürdüğüm bu blogda Öteki Sinema okurlarının ilgisini çekecek pek çok yazı bulunuyor.

Bunlardan birinde, süper kahramanı süper kahraman yapan, onun düşmanlarıdır. Gerçekten de bir Dr. Ahtapot olmasa, bir Lex Luthor olmasa, bir Joker olmasa; zaten süper kahramanlara ihtiyaç olmayacaktı. Tabii süper kötüden, süper kötüye göre de fark vardır. Kimisi teknolojik aletler kullanır, kimisi süper güçlüdür, kimisi delidir, kimisi ise yanlış anlaşılmış bir dahi… diyor Uzun John ve bu karizmatik kötü adamların enfes bir listesini çıkarıyor. Buyrun buradan okuyun.

Blog ana sayfa linki:

http://www.uzunjohn.com

Bahsi geçen yazının linki:

http://www.uzunjohn.com/yazilarim/

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir yorum var

  1. Güzel bir blog.Benim favorim Dr Doom.Aslında o güç tutkusunun arkasında annesine ulaşmak isteyen bir çocuk var.Latverialılarda ona çok şey borçlu devletleri olmayan dağınık bir unsurdan bir ulus yaptı onları.Zaman zaman Vader gibi kasvetli sevgi ve şefkat gösterilerinde bulunur ama kötü bir adam olduğunu çok çabuk hatırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: