Machete / Ustura Filminden Lobi Kartları

Ötekiciler olarak merakla beklediğimiz Machete / Ustura için geri sayım devam ederken filmin lobi kartları Türkiye PR’ını yapan Deep İletişim tarafından Öteki Sinema’ya ulaştırıldı.

Senaryosunu Robert Rodriguez’in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu film Machete orijinal adıyla Türkiye ile eş zamanlı olarak dünyada da sinema izleyicisiyle buluşacak. Desperado ve Bir Zamanlar Meksika’da filmlerinin yönetmeni Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino’nun 50 milyon dolarlık bütçeleriyle yapımcılığını üstlendiği film, aksiyon ve gerilim türünü sevenler için. Robert Rodriguez’in Grindhouse adlı filminin fragmanı baz alınarak çekilen film, sinema izleyicileri tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Filmin imaj çalışması için gerçekleştirilen fotoğraflar için de Rodrigez’in kendi stüdyolarında özel olarak çalışıldı.

Film gelene kadar bu nefis lobi kartları ile ağzınıza bir parmak daha bal çalmış olalım sevgili okurlar! :)

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

2 Yorumlar

  1. yalnız Ustura ne alaka? Machete bildiğin pala demek ya. pala nerde ustura nerde.

  2. Ustura Kemal :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: