Never Sleep Again: Freddy Krueger Külliyatı

DarKnight Pictures Never Sleep Again: The Elm Street Legacy‘nin TV ve uluslararası dağıtım haklarını satın aldı ve hemen bir teaser yayınladı.

Freddy Krueger üzerinden geçen onlarca yıla rağmen hala popüler kültürü etkileyen güçlü bir korku figürü ve Michael Bay tarafından serinin yeniden çekilmesi projesi gündemde… Never Sleep Again, yapımcılığını Daniel Farrands ve Thommy Hutson’un yaptığı, yine Thommy Hutson tarafından yazılmış,  Daniel Farrands,  Andrew Kasch ikilisinin yönettiği Freddy kabusunun köklerine inen bir belgesel…

Belgeselde, yapım ekibi ve oyuncularla yapılmış 100’ün üzerinde söyleşi mevcut… Bunlar arasında yönetmenler Wes Craven, Renny Harlin,ve Ronny Yu,  oyunculardan John Saxon, rockstar Alice Cooper, Monica Keena (Freddy vs Jason), ve Freddy Krueger’in kendisi Robert Englund’da var.

Belgesel şu anda post production aşamasında ve bahar aylarında ABD’de DVD olarak yayınlanacak.

Kaynak:http://www.bloody-disgusting.com/

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Pera Film’de Çin Sinemasından Ödüllü Yapımlar!

Pera Film, Pera Müzesi’nde devam eden Mürekkepten sergisi kapsamında Çin sinemasından önemli yapımları perdeye taşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir