Sinema Yazarlarının Korsan Film ile İmtihanı

“Sinemada korsan denince akla Errol Flynn‘in geldiği zamanlar çok geride kaldı. Artık korsan dendi mi,  Kaptan Jack Sparrow Johnny Depp‘den bile önce, sokakta simit tezgahlarında satılan korsan kopyalar geliyor akla. Halkımız bol bol korsan film seyrediyor onu biliyoruz zaten” diyor Ters Ninja’nın patronu Landlord ve ekliyor “Peki  SİYAD cenahında işler ne alemde diye merak ettik.  Hepsinin yanıt vermeyeceğini bilsek de bütün üye sinema yazarlarına yolladık sorularımızı”

Epey bir katılımla oldukça keyifli bir anket olmuş. Herkesin izlediği bir ‘korsan’ film mutlaka vardır diye düşündüğümden “asla korsan film izlemem” diyenleri okumak şahsım açısından daha keyifli oldu. Kim, ne demiş diye siz de merak ediyorsanız buradan buyurun.

Link: http://www.tersninja.com/

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Bugüne Kadar Çevrilen Kaptan Amerika Filmleri

Captain America: The First Avenger için geri sayım devam ederken bugüne kadar çevrilen Kaptan Amerika filmlerini hatırlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir