The Expendables 2 Son Fragman Yayına Girdi

The Expendables 2 son fragman yayında! The Expendables (2010) gişede ikinci filmi garantileyecek kadar gelir elde edince, The Expendables 2 için start tuşuna basmakta gecikilmedi.

Bu sefer yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Sylvester Stallone yok, onun yerini Simon West aldı. West’i Con Air (1997), Lara Croft: Tomb Raider (2001) ve The Mechanic (2011) gibi filmlerden tanıyoruz. Bakalım bu filmde West farkı kendini belli edecek mi?

İlk filmde senaryoyu Dave Callaham ve Sylvester Stallone beraber yazmıştı. Devam filminin senaryosu ise Sylvester Stallone, Richard Wenk, David Agosto ve Ken Kaufman tarafından yazıldı.

Filmin merakla beklenen son fragmanı nihayet yayınlandı. Bu fragmanda özlemle beklenen karakterlerin her biri kısa kısa görünüyor. Arnold Schwarzenegger’ın artık dillere pelesenk olmuş “I’ll be back!” (Geri döneceğim!) özlü sözüne(!) atfen “I’m back!” (Geri döndüm!) demesi ise gözlerden kaçmıyor.

Aşağıda son fragmanın yanı sıra birkaç set fotoğrafı ve her karakter için özel olarak tasarlanmış karakter posterlerini de bulabilirsiniz.

The Expendables 2, 17 Ağustos 2012’de vizyona girecek.

The Expendables 2 SON FRAGMAN

SET FOTOĞRAFLARI

KARAKTER POSTERLERİ

Yazar hakkında: Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir