16. İzmir Kitap Fuarı’nda Tanıdık Bir İsim Yer Alıyor

Kitaba yolculuk başlıyor. 16-24 Nisan 2011 tarihleri arasında, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda gerçekleşecek Tüyap 16. İzmir Kitap Fuarı’nda tanıdık bir isim yer alıyor!

16. İzmir Kitap Fuarı'nda Tanıdık Bir İsim Yer Alıyor 1 – izmirilan

Haftalık mizah dergisi Leman ekibi Nihat Genç ilavesi ile full kadro olarak fuarda yer alırken, yeniHarman dergisi ve sitemiz Öteki Sinema yazarlarından Ezgi Aksoy da  16-24 Nisan 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek Tüyap 16. İzmir Kitap Fuarı’nda yerini alıyor.

Ayrıca Bayan Yanı ekibinden Raziye İçoğlu, Betül Nurşad ve diğerlerinin de katılımıyla 23 Nisan Cumartesi günü Tüyap 16. İzmir Kitap Fuarı’nda, saat 15:00-17:00 arasında yapılacak imza gününde buluşuyor. Ayrıca 3 Nolu Konferans Salonu’nda 17.30-18.15 saatleri arasında da bir söyleşi gerçekleşiyor.

Bu etkinlikler kaçmaz. İzmirli okurlarımız kaçırmasın diyoruz. Fuarı ziyaret saatleri: 11.00-20.00!

Yazar hakkında: Masis Üşenmez

blank
1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

2 Yorumlar

  1. blank

    Orçun Kunek ve Muhlis Bey le tekrar görüşmek keyifli oldu benim için ..Çiçeği burnunda Leman Bayan yanı ekibine başarılar diliyorum…Yeni Harman dergisinden zaman zaman takip ettiğim Ezgi Hn ın Bayan Yanı dergisinden bana ivedilikli ve şifreli olarak verdiği istihbarata istinaden yıkıldım..
    Monica İstanbula gelmiş beni aramadı cinnetim oldu mütemadiyen ağlıyorum…

  2. blank

    cinnete uzak, muhabbete yakın inşolla..)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir