17. Akbank Kısa Film Festivali Senaryolarınızı Bekliyor 1 – Senaristler

17. Akbank Kısa Film Festivali Senaryolarınızı Bekliyor

14 Ekim 2020

Akbank Kısa Film Festivali senaryolarınızı bekliyor. 17. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum, Türkiye’de kısa film yapım olanaklarını arttırmayı, sinema sektörünün gelişimini desteklemeyi, yapımcı ve yönetmenlerin yeni filmlerine maddi ve manevi katkı sunarak üretimi teşvik etmeyi amaçlıyor. 24-25 Mart 2021 tarihleri arasında beşinci kez düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum’da yapım desteği ödüllü bir kısa film senaryo yarışması gerçekleştirilecek.

Proje geliştirmeye yönelik etkinliklerin yanı sıra düzenlenecek olan senaryo yarışmasının başvuruları akbanksanat.com internet adresi üzerindeki online başvuru formu aracılığıyla 25 Aralık 2020 tarihine kadar yapılabilecek.

Ön seçici kurulun yarışmaya katılan aday senaryolar arasından belirlediği sekiz senaryonun senaristlerinin, jüri üyelerine yapacakları 15’er dakikalık sunumun ardından belirlenecek olan en başarılı senaryo Akbank Sanat tarafından 5 bin TL ile ödüllendirilecek.

17. Akbank Kısa Film Festivali yarışması başvuru formları, Akbank Sanat ya da akbankkisafilmfestivali.com ile akbanksanat.com adreslerinden temin edilebilir.

17. Akbank Kısa Film Festivali Senaryolarınızı Bekliyor 2 – Akbank Kisa Film Forum

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Altın Portakal Çevrimiçi Etkinlikleri ile Tüm Ülkeye Ulaşacak 3 – Dugun

Altın Portakal Çevrimiçi Etkinlikleri ile Tüm Ülkeye Ulaşacak

3-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Altın Portakal'ın çevrimiçi etkinlikleri ile
Altın Koza İçin Yarışacak Filmler Belli Oldu 4 – Sinan Sertel Icimdeki Kahraman

Altın Koza İçin Yarışacak Filmler Belli Oldu

28. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj