6 Dakikada 270 Film Kahramanlarsinemada.com’da

6 Dakikada 270 Film! Sinemayı seven ve çocukluğunda çizgi romanların arasında boğulana kadar vakit geçiren birisi olan Hakan Kalkan’ın hazırladığı kahramanlarsinemada.com blogunu okumak gerçekten büyük bir zevk. Günümüzde popüler olan süper kahraman filmlerinin eski tarihli yapımlarını tanıtmak blogun amaçlarının başında geliyor.

6 Dakikada 270 Film Kahramanlarsinemada.com'da 1 – header

Aynı zamanda gündemde yeralan süper kahraman film haberlerini de aktarıyor. Blogun içeriğinin belli bir konuda yoğunlaşmasını sağlamak için tüm kahramanlar yerine sadece süper kahramanlar tercih edilmiş. Bu sebeple Zagor, Conan, Mandrake vb. kahramanları sayfada bulamayacaksınız. Ancak  Superman, Spiderman, Batman, Iron Man, Hulk, Daredevil, Elektra ve daha birçok süper kahramana dair çok sayıda yazı kahrmanlarsinemada.com blogunda sizleri bekliyor.

6 Dakikada 270 Film Kahramanlarsinemada.com'da 2 – 2010 moviesBlogdan sizlere ulaştırmak istediğimiz haber: 2010′un son günleri içerisinde sene boyunca gösterime giren yaklaşık 600 film ile ilgili değerlendirmeler basında yayınlanmaya devam ediyor. 2010 yapımı filmler ile ilgili en ilginç çalışmalardan birisini slashfilm.com sayfası hazırlamış.

Slashfilm’in hazırladığı 6 dakikalık video içerisinde 2010 yapımı 270 filme ait sahneyi seyredebiliyorsunuz ve ilgili linke Hakan Kalkan’ın bu nefis blogunu ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Kahramanlarsinemada.com blogunu bu linkten okuyabilirsiniz

http://www.kahramanlarsinemada.com

6 Dakikada 270 Film! yazısını bu linkten okuyabilirsiniz

http://www.kahramanlarsinemada.com/2010-yapimi-270-film/

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir