7. Malatya Uluslararası Film Festivali Tarihleri Belli Oldu!

7. Malatya Uluslararası Film Festivali bu yıl 04-10 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

Malatya Valiliği’nin koordinasyonunda, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda,  Malatya Kayısı Araştırma-Geliştirme ve Tanıtma Vakfı tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu Kurulu, Battalgazi Belediyesi, Yeşilyurt Belediyesi, Fırat Kalkınma Ajansı ve İnönü Üniversitesi’nin destekleri ile düzenlenen Malatya Uluslararası Film Festivali’nin bu yıl yedincisi gerçekleştirilecek.

04-10 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenleneceği açıklanan Malatya Uluslararası Film Festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da yenilikleri ve gelenekselleşen bölümleri ile dopdolu. Festival kapsamında; ulusal ve uluslararası yarışma filmleri; ulusal ve uluslararası dünya panoraması; bir ülke sineması; retrospektif; onur ödülü filmleri; kısa film seçkileri ve çocuk filmlerinden oluşan 100’ün üzerinde film, sinemaseverlerle buluşacak. Gösterimlerin birçoğu yönetmen ve oyuncuların katılımıyla olurken,  gösterimler sonrası gerçekleşecek söyleşilerle izleyiciler ve film ekipleri bir araya gelecek.

Film seçkilerinin yanı sıra gerçekleştirilecek sinema ve fotoğraf atölyeleri, sergiler, söyleşiler ve konserlerle Malatyalılar ve sinemaseverler bir kez daha festivalin keyfini sürecek.

Sosyal Medyada MUFF:

Facebook.com/malatyafilmfest – Twitter/malatyafilmfest – Instagram/malatyafilmfest -Youtube.com/malatyafilmfest – Pericope/malatyafilmfest

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Türk Sinema ve Televizyonunda Aile Sempozyumu Tamamlandı

“Türk Sinema ve Televizyonunda Aile” başlıklı sempozyumun ikinci günü, 13 konuşmacının katılımıyla 3 oturum halinde tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir