Acayip Hikayeler 8. Bölüm: 4 Dakika 1 – Acayip Hikayeler 8. Bölüm

Acayip Hikayeler 8. Bölüm: 4 Dakika

29 Mayıs 2012

Galip Tekin’den Acayip Hikayeler 8. Bölümü “4 Dakika” ile 03 Haziran Pazar, geceyarısı Star’da.. Galip Tekin ve fantastik öykü hayranları bir kez daha ekran başına…

Acayip Hikayeler 8. Bölüm: 4 Dakika 2 – Acayip Hikayeler 8. Bölüm

Salim, fabrika İşçisi. Kumar düşkünü. At yarışı, barbut vs. Kumar yüzünden borcu dağları aşmış. Başı belada. Karısı, iki çocuğunu alıp baba evine dönmüş. Borçlarından kurtulup, karısını geri kazanabilmek için, patronunun teklifiyle son bir kumara kalkışır.

Hatice, Salim’in karısı. Pek mutaassıp. Salim’i seviyor ama kumar illeti yüzünden yuvası dağılmış. Fabrikaya, Salim’e, babasının dükkanına gelen haciz haberini ve boşanma kağıtlarını vermek için gelir.

Tarık, Salih’in patronu. Fabrikatör. Uç zevklere düşkün. Kapalı bir grupta, pahalı ve ölümcül oyunlar oynar. Salim’le birlikte, Salim’in karısı üzerine de planları vardır. Bildik değerlerden yoksun, dejenere bir tiptir.

Hakkı, Mahalle kabadayısı kılıklı bir adam. Kendi çapında mafyöz bir tip. Salim’in Hakkı’ya kumar borcu var ve Hakkı, hakkı olan parayı kimsede bırakacak bir tip değil. Salim’i fena sıkıştırır; istemeden Tarık’ın kucağına atar.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Conjuring 2 Çekimleri Başladı: İlk Görüntü 3 – Conjuring e1442919429187

The Conjuring 2 Çekimleri Başladı: İlk Görüntü

James Wan, The Conjuring (Korku Seansı)’in devam filmi The Conjuring
X-Men’in Angel’ına Yeni Tasarım!  4 – archangel 21

X-Men’in Angel’ına Yeni Tasarım! 

X-Men: The Last Stand’de görme fırsatı yakaladığımız X-Men üyelerinden Angel