Açlık Oyunları'ndan İlk Fire Haberi Geldi 1 – hunger games catching fire

Açlık Oyunları’ndan İlk Fire Haberi Geldi

7 Nisan 2012

ABD Boxoffice listelerinde kırdığı rekorlarla konuşulan ve devam filminin çekimlerine önümüzdeki sonbaharda başlanması planlanan Açlık Oyunları’ndan (The Hunger Games) şaşırtıcı bir fire haberi geldi.

Açlık Oyunları'ndan İlk Fire Haberi Geldi 2 – hunger games afisThe Playlist’in haberine göre ilk filme hem yönetmen hem de ortak senarist olarak imzasını atan Gary Ross devam filmi olarak planlanan ‘The Hunger Games 2 – Catching Fire’ projesini yönetmeyecek.

İki yapımcı firma, Lionsgate ve Fox başrol oyuncularından Jennifer Lawrence’ın arka arkaya gelen çekim takvimini düzenlemek için kafa kafaya vermişken, Lionsgate ve Summit şimdi ufukta daha büyük bir sorunla karşı karşıyalar. Ross’un bu sürpriz ve kesin ayrılışına maddi nedenler gerekçe gösterilse de, esas nedenin yönetmenin kendini tekrarlayan bir sinema dilinden kaçındığı da gelen duyumlar arasında.

Çekimlerine 2012 sonbaharında başlanması planlanan ve vizyon tarihi Amerika için Kasım 2013 olarak açıklanan “Catching Fire” projesi umarız ki yönetmenini de kısa zamanda bulur…

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Açlık oyunları gerçekten çok başarılı bir seri. Özellikle de hd izlemek için sabırsızlanıyor herkes. Çok sağlam bence bu seri.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Yırtıcı Kuşlar (ve Muhteşem Harley Quinn) 7 Şubat'ta 3 – Birds of Prey And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn 03

Yırtıcı Kuşlar (ve Muhteşem Harley Quinn) 7 Şubat’ta

Yırtıcı Kuşlar (ve Muhteşem Harley Quinn) / Birds of Prey

Robert Rodriguez’den Machete Geliyor!

Robert Rodriguez’den Machete geliyor! Büyük bütçeli ama B ruhundan ödün